Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 (/showthread.php?tid=811)



RE: Mój Decoupage :) Taca z lawendą str. 43 - DecouDream - 06-26-2014

Jeśli to taca z zębem czasu, to i lepiej, że biel już nie taka biała Smile


RE: Mój Decoupage :) Taca z lawendą str. 43 - abask - 06-27-2014

Jak dla mnie, taca bomba a błysk daje po oczach Wink)) co jest niewątpliwie wielką zaletą Wink


RE: Mój Decoupage :) Taca z lawendą str. 43 - gerda_w - 06-27-2014

Gdybym nie przeczytała, a tylko patrzyła, pomyślałabym, że tam szyba jest położona - wow Exclamation
Nie martw się, że taca pożółknie. Na "staro" jest zrobiona, więc jej to nie zaszkodzi.
Zrobiłam kiedyś tacę z podstawkami w tym stylu (ale z makami). Jak odwiedzam "teściów" i patrzę na nie (po latach) to te pożółknięcia całkiem fajnie się odnalazły i wkomponowały w klimat.
Jestem na TAK Cyklop


RE: Mój Decoupage :) Taca z lawendą str. 43 - Merilon - 06-27-2014

Dziękuję Haniu i gerdo Smile jak widać ile ludzi tyle opinii, mi ogólnie ten błysk troszkę nie leżał do takiej starej pracy ale jak już opisywałam tak musiało być i już. A z efektu błysku samego w sobie byłam bardzo dumna jak już zakończyłam moje męczarnie, gdyż faktycznie taca wyglądała trochę jak by tam było szkło albo porcelana i ogólnie taki efekt pierwszy raz osiągnęłam Big Grin co prawda ten błysk gryzie się trochę z postarzaną pracą, ale właściciele pracy o tym nie wiedzą i są z niej bardzo zadowoleni a to najważniejsze Smile


RE: Mój Decoupage :) Taca z lawendą str. 43 - DecouDream - 06-27-2014

Zgadzam się. Póki nie zajęłam się decou, do głowy mi nie przyszło, że shabby łączy się z matem, choć to logiczne. Nie ma co laikom za bardzo tłumaczyć. Nie ładne to co ładne, ale co się komu podoba Happy


RE: Mój Decoupage :) Taca z lawendą str. 43 - gerda_w - 06-27-2014

Tak, osoby nie parające się decoupagem nie wiedzą co powinno się, a co ewentualnie nie - i to jest najlepsze Exclamation Nasze ewentualne niezadowolenie rozpływa się i znika wraz z pojawieniem się pierwszego uśmiechu na twarzy nowego właściciela przedmiotu. A widok radości, wręcz dziecięcej, u dorosłego jest, jak wisienka na torcie. Dla tych chwil tworzymy docou......dla tej radości...... Angel


RE: Mój Decoupage :) Taca z lawendą str. 43 - Merilon - 06-27-2014

(06-27-2014, 05:10 PM)gerda_w napisał(a): Nasze ewentualne niezadowolenie rozpływa się i znika wraz z pojawieniem się pierwszego uśmiechu na twarzy nowego właściciela przedmiotu. A widok radości, wręcz dziecięcej, u dorosłego jest, jak wisienka na torcie. Dla tych chwil tworzymy docou......dla tej radości...... Angel

Pięknie powiedziane ! zgadzam się w 100% !!! Schnauz


RE: Mój Decoupage :) Taca z lawendą str. 43 - Merilon - 07-01-2014

A tutaj moje drogie pokazuję wam wieszaczki które poczyniłam, tym razem dla siebie samej Big Grin no a jak dla mnie to oczywiście z lawendą Rolleyes
Wieszaczki zobaczyłam kiedyś u DecouDream i od razu pomyślałam że ja też takie chcę - Decou mam nadzieję że nie masz nic przeciwko pomimo iż kolejny raz coś od ciebie "Ściągam" Notworthy
Napis na jednym z wieszaczków to marna moja próba transferu Dodgy idealne to to nie jest, no ale w końcu wyszło mi coś co nie nadawało się od razu do zdarcia.... pozosałe lawendki to serwetka + przecierki Smile
Niby takie nic ale jak cieszy Big Grin

           


RE: Mój Decoupage :) Lawendowe wieszaczki str.46 - Zuza - 07-01-2014

Bardzo dobra próba transferu!

Podobają mi się te wieszaczki - ozdóbka jest w jedynym miejscu, które widać po zawieszeniu na nich ubrania!

Zabieram ten z transferem! Smile


RE: Mój Decoupage :) Lawendowe wieszaczki str.46 - wiolka42 - 07-01-2014

Maleńka co Ty gadasz że "niby takie nic " . Są świetne . Ja jeszcze nigdy nie robiłam tych przecierek . Ciekawe czy umiałabym Wink.