Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 (/showthread.php?tid=811)



RE: Mój Decoupage :) Lawendowe wieszaczki str.46 - Merilon - 07-01-2014

Zuza, Wiola dzięki dziewczyny za miłe słowa Smile Wiola przecierki są bardzo proste, ja je bardzo lubię dlatego często robię prace z ich zastosowaniem. Malujesz najpierw ciemniejszą farbą a potem jasną i jazda miękkim papierem ściernym. Ja dodatkowo kanty, rogi i miejsca gdzie chcę mieć przecierki przelatuję świeczką, wtedy szorowanie papierem jest znacznie lżejsze i szybciej ci wychodzą te przecierki Smile


RE: Mój Decoupage :) Lawendowe wieszaczki str.46 - asiek_71 - 07-01-2014

Kupowałam dziś garderobę do przedpokoju i takie wieszaczki to byłaby kropka nad "i" dla tej garderoby. Zdolniacha z CiebieSmile


RE: Mój Decoupage :) Lawendowe wieszaczki str.46 - Merilon - 07-01-2014

Oj bardzo się cieszę że się wam podoba, no i że ten transfer też doceniacie, dużo robiłam podejść zanim mi wyszedł udany Smile choć ten do końca mnie nie zadawala... ale jest już lepiej niż było Smile

(07-01-2014, 07:44 PM)oli napisał(a): Fantastyczne wieszaczki. Zabiore ten, co sie ostał i u mnie będzie wisiał na drzwiach, żeby wszyscy widzieli :-))))

oli u mnie one też wiszą na widoku Big Grin będą czekać na gości którzy nie mają się "za co powiesić" Naughty tzn wisiały by gdyby nie zostały porwane ;-)

(07-01-2014, 08:08 PM)Ataner napisał(a): Prima sort! Świetnie, że motyw dałaś na miejscu, którego ubranie nie zasłaniaSmile

no właśnie o to właśnie chodziło B-)

Asiu dziękuję Ci bardzo Angel


RE: Mój Decoupage :) Lawendowe wieszaczki str.46 - Virgo_777 - 07-01-2014

No tak, "chciałam to mam"... Ja też chcę takie !!! Fioletowe, cudnie pocieniowane, z transferkirm - idealne do przedpokoju (mojegoWink).


RE: Mój Decoupage :) Lawendowe wieszaczki str.46 - DecouDream - 07-01-2014

Mer, bardzo mi miło, że zainspirowały Cię moje wypociny Naughty
Za wieszaczki brawa Clap Są uuurocze!


RE: Mój Decoupage :) Lawendowe wieszaczki str.46 - Vika - 07-01-2014

Piękne wieszaki, a i z transferu masz prawo być dumna.
Brawo Smile


RE: Mój Decoupage :) Lawendowe wieszaczki str.46 - gerda_w - 07-02-2014

Ojjjjj, uznanie wielkie się należy za takie cudeńka Smile
Ja jeszcze nigdy wieszaczków nie popełniłam i...............nie mam dobrego wytłumaczenia, dlaczego? Smile


RE: Mój Decoupage :) Lawendowe wieszaczki str.46 - Merilon - 07-02-2014

Kurczę dziewczyny tyle miłych opinii, aż się rumienię Blush dziękuję wam bardzo Blush


RE: Mój Decoupage :) Lawendowe wieszaczki str.46 - abask - 07-03-2014

Kocham lawendę i wszystko co z nią powstaje Wink))
Bardzo udane wieszaczki Wink


RE: Mój Decoupage :) Lawendowe wieszaczki str.46 - Shanna - 07-03-2014

Transfer udany. Wieszaczki tez.
Lawende lubie, co roku dostaje od znajomej bukiet ''na wysuszenie''. Moglabym takie w szafie miec. Moze kiedys sobie zrobie. Na razie mam leniaTongue