Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 (/showthread.php?tid=811)



RE: Mój Decoupage :) Kufer z makami str.52 - Merilon - 08-04-2014

smarowałam klejem z wierzchu i chyba stało się tak jak to opisałaś... ale cieniować nie chciałam, bo bym tylko wszystko popsuła, bo nie umiem tak ładnie cieniować Sad


RE: Mój Decoupage :) Kufer z makami str.52 - Zuza - 08-04-2014

Mnie też czasami takie białe plamy wychodzą... Sad I to faktycznie wina nieprzemoczenia serwetki klejem, i faktycznie - jak się zdarzy, to pozbyć się tego nie można... Sad

Ale Ty bardzo dobrze z tego problemu wybrnęłaś - krak i leciutkie postarzenie całkowicie usprawiedliwia lekkie "braki pigmentowe" Smile


RE: Mój Decoupage :) Kufer z makami str.52 - Vika - 08-04-2014

Na moje oko to w miejscach, gdzie widać te wybryki, serwetka jest zwyczajnie nie przyklejona.

Sam kufer mi się podoba pomimo wybryków.


RE: Mój Decoupage :) Kufer z makami str.52 - Virgo_777 - 08-04-2014

Serwetka faktycznie odznacza się, ale wiem, że rzadko w realu aż tak to widać jak na zdjęciach. A jeszcze dołożyłaś spękania. Sprytnie wyszłaś z opresji. Podkreśliłaś elegancję kufra błyskiem lakieru...
I ten akcencik w środku...
Pięknie całość wygląda.


RE: Mój Decoupage :) Kufer z makami str.52 - Merilon - 08-05-2014

Dziękuję wam bardzo dziewczyny, uspokoiłyście mnie Smile po cichu liczyłam że ten "wybryk" z klejem będzie widoczny tylko dla nas Wink zrobiłąm nawet eksperyment na mężu, nic mu nie mówiłam i pokazałam, obejrzał dokłądnie (jak to zawsze ma w zwyczaju) i stwierdził że teraz to ja te prace naprawdę super robię i widać duże postępy od czasu moich początków Wink tak więc jest dobrze Wink a z tą serwetką na przyszłość będę musiała uważać.


RE: Mój Decoupage :) Kufer z makami str.52 - DecouDream - 08-05-2014

Doooobre Mer!


RE: Mój Decoupage :) Kufer z makami str.52 - abask - 08-05-2014

Mnie czasami też się takie psikusy zdarzają Sad
Skrzynka, mimo tych niespodzianek bardzo ładnie wygląda Wink


RE: Mój Decoupage :) Kufer z makami str.52 - Merilon - 08-05-2014

Senkju senkju Blush


RE: Mój Decoupage :) Kufer z makami str.52 - Merilon - 08-09-2014

Dziękuję bardzo grarut Smile


RE: Mój Decoupage :) Kufer z makami str.52 - Merilon - 08-11-2014

A teraz przedstawiam wam chustecznik który zrobiłam dla samej siebie Whistling W salonie mieliśmy ostatnio remoncik i brakowało mi w nim bardzo chustecznika. Kolorystyka dobrana pod kolor ścian i mebli, motyw orientalny bo wiadomo, z mężem oboje uwielbiamy te klimaty i salon też jest poniekąd tak urządzony Smile btw.... dziewczyny kojarzycie może gdzie można kupić tą serwetkę ? uwielbiam ten motyw a została mi już tylko jedna Sad najchętniej kupiła bym całą paczkę, może obiła się wam gdzieś o oczy??
Bejca, to mój ukochany wenge, całość polakierowana błyszczącym Luxens'em Smile