Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 (/showthread.php?tid=811)



RE: Mój Decoupage :) Stoliczek str. 69 :) - Merilon - 10-09-2014

(10-09-2014, 10:21 AM)Shanna napisał(a): Chciala napisac ze wszystkie w mojej okolicy wykupila, ale boi sie przyznacTongue

A stoliczek boski. Sliczny motyw, w dodatku wyglada jak zatopiony w szkle. Blysk cudny.
Ten stoliczek sie sklada? Przyznam, ze od dawna rozgladam sie za takim ale koniecznie skladanym.

oj tam odrazu wszystkie wykupiłam Angel
a stoliczek jest składany właśnie Smile swego czasu kupiłam takie dwa w Kauflandzie Smile
Dziękuję wam bardzo za tak miłe opinie Blush


RE: Mój Decoupage :) Stoliczek str. 69 :) - exaltation - 10-09-2014

zastanawiałam się własnie czy taki mały stoliczek, czy tak duza serwetka, że wszystko pięknie pokryte. A tu domalowałaś. Przeslicznie. Jestem pod wrażeniem tła, bo dla mnie to czarna magia


RE: Mój Decoupage :) Stoliczek str. 69 :) - Shanna - 10-10-2014

Kurcze....skladany....u mnie takich nie widzialam....


RE: Mój Decoupage :) Stoliczek str. 69 :) - Merilon - 10-10-2014

Shanna ja ten stoliczek kupiłam przez przypadek, zupełnie nie szukałam stoliczków, no ale jak się napatoczył to kupiłam, może też Ci się uda dorwać gdzieś w budowlanym...no albo na jakimś car boot'cie !! Smile


RE: Mój Decoupage :) Stoliczek str. 69 :) - Merilon - 10-10-2014

A teraz przedstawiam wam skrzynię krawiecką Smile Skrzynię zakupiłam z myślą o mojej mamie, gdyż z wykształcenia jest krawcową i ma bardzo dużo krawieckich akcesoriów, ale nie ma ładnej skrzyni na trzymanie ich razem Wink a ponieważ moja mama ma tuż po urodzinach imieniny, tak więc na imieninki dostanie skrzyneczkę Smile na skrzynce trochę dużo jest transferów, może się wydawać że za dużo, ale chciałam sobie potrenować na maksa transfer Smile potem zaszalałam z kropeczkami, również w ramach treningu a co Wink

               


RE: Mój Decoupage :) Krawiecka skrzynka str.71 - DecouDream - 10-10-2014

Dla mnie nie za dużo, bo wszystko dobrze się komponuje. Świetny prezent, fajny staroć Smile


RE: Mój Decoupage :) Krawiecka skrzynka str.71 - Teśka - 10-10-2014

(10-10-2014, 10:19 PM)DecouDream napisał(a): Dla mnie nie za dużo, bo wszystko dobrze się komponuje. Świetny prezent, fajny staroć Smile

dla mnie też nic dodać nic ująć, piękną stworzyłaś skrzynię dla mamy


RE: Mój Decoupage :) Krawiecka skrzynka str.71 - apawlaczka - 10-10-2014

bardzo fajna skrzynia, przydałaby mi się taka. Transferki idealnie wyszły :-)


RE: Mój Decoupage :) Krawiecka skrzynka str.71 - Virgo_777 - 10-10-2014

Że ja nie jestem twoja mamą... dostałabym takie fajowe no...
Bardzo mi się podoba, a kropki jak najbardziej tu pasują.


RE: Mój Decoupage :) Krawiecka skrzynka str.71 - Zuza - 10-11-2014

Zgadzam się - kropki jak najbardziej na miejscu.

( Ach, tak pantalony sobie kupić! Big Grin Tongue )