Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 (/showthread.php?tid=811)



RE: Mój Decoupage :) Bombeczek ciąg dalszy: Sówki str. 84 - Merilon - 12-06-2014

Ginger, może dlatego że Księżyc to nie planeta ? Smile ale nie martw się ja Księżyc zrobię, w zasadzie już zrobiłam i się suszy, niedługo go wam pokażę. A póki co w między czasie poczyniłam na szybko takie tam dwa koszyczki. Jeden wiklinowy, był już stary więc postanowiłam go odnowić i zrobić na biało z lawendą, a drugi koszyczek zakupiłam w Lizbonie na targu staroci, wyglądał okropnie był brudny, cały niewyslifowany i po prostu zniszczony, ale teraz już nie straszy Smile

       
           


RE: Mój Decoupage :) Koszyczki dwa str. 85 - abask - 12-06-2014

I znów pierwsza. Zabieram lawendowy bo jak wszem i wobec wiadomo, kocham lawendę Wink))
Piękny jest Wink))


RE: Mój Decoupage :) Koszyczki dwa str. 85 - aniaa - 12-06-2014

Oba fajoweSmile Jako, że pozostał nielawendowy to go zabieramSmile


RE: Mój Decoupage :) Koszyczki dwa str. 85 - DecouDream - 12-06-2014

A ja? A dla mnie to już nic? Tongue
Mer, obie rzeczy są urocze. Lawendy i fioletu ile trzeba. Świetnie odnowiłaś koszyk. Wszystko mi się podoba. A u siebie w domu najchętniej widziałabym ten, który zwędziła aniaa.


RE: Mój Decoupage :) Koszyczki dwa str. 85 - Shanna - 12-06-2014

Plecione bardzo ladne, a odnowiony....czad. Szkoda ze nie pokazalas jak wygladal wczesniej.


RE: Mój Decoupage :) Koszyczki dwa str. 85 - Merilon - 12-08-2014

Dziękuję dziewczyny...hmm, mówicie że lizboński za ubogi ? poszukam jakiegoś małego transferu i coś mu dorobię Smile


RE: Mój Decoupage :) Koszyczki dwa str. 85 - apawlaczka - 12-08-2014

piękno tkwi w prostocie, też lubię lawendę :-) Chyba bym tez nie wytrzymała i dodała coś do tego drugiego koszyczka, co by taki smutny nie był


RE: Mój Decoupage :) Koszyczki dwa str. 85 - Virgo_777 - 12-08-2014

Merilon, dołóż coś listewkowemu. Ładnie przetarty, ale smutny.
Lawendowy jak najbardziej, jak najbardziej. On błyszczącym potraktowany?


RE: Mój Decoupage :) Koszyczki dwa str. 85 - Merilon - 12-08-2014

Jak znajdę odpowiedni transfer to cosik mu dołożę Smile a lawendowy koszyczek przeleciany jest jedną warswą vidaronu "satynowy połysk". A teraz pora abym i ja przedstawiła moją mikołajkową pracę, a więc oto prezent który robiłam dla Erato Smile
wieko to oczywiście serwetka, brzegi przycieniowane patyną. Na bokach i spodzie szablonik wykonany złotą farbą a następnie przyciemniony patyną. Wsio polakierowane na wysoki połysk, boki delikatnie pociągnięte dodatkowo metaliczną turkusową farbą,ale to dosłownie śladowe ilości. W środku mieszanina złota, turkusu i bejcy. Oczywiściejak robiłam zdjęcia było ciemno jak nie powiem gdzie, więc zdjęcia są ciemne niestety.

               

       


RE: Mój Decoupage :) Prezent dla Erato str. 86 - Virgo_777 - 12-08-2014

Serwetkę znam. Patent ze złoceniem też. Ale rozetka i dół z szablonu to mnie intrygują. a i szyba na wieku jak trzeba. No Erato, toś dostała nooo... Super Mer Smile