Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 (/showthread.php?tid=811)



RE: Mój Decoupage :) Prezent dla Erato str. 86 - DecouDream - 12-08-2014

Ogół cudny. A teraz do rzeczy Big Grin Śliczny relief, super robota! Błyskotka jest po prostu rewelacyjna. Skąd masz? Smile Dostrzegłam też piękne dla niej tło Smile


RE: Mój Decoupage :) Prezent dla Erato str. 86 - Erato - 12-09-2014

Nooo, szyba jest, mówię Wam Big Grin A ten szablon idealny... Mer Ty podklejasz czymś? Mnie by na bank podciekła farba... A tu jak proszę Państwa z fabryki Big Grin
Dziękuję Merilon Heart


RE: Mój Decoupage :) Prezent dla Erato str. 86 - Merilon - 12-09-2014

Dziękuję dziewczynki Smile strasznie długo cackałam się z tą szkatułką, na koniec już trochę przeholowałam i lakier zaczął mi płatać figle, a czasu było coraz mniej....no mówię wam akcja jak w jakimś horrorze Wink
Co do szabloniku to lekko był tylko przyklejony taśmą malarską, czyli standard. Tapowałam suchą gąbeczką i farba musi być gęsta, wtedy nic nie podcieknie Smile
A błyskotka w środku, mi osobiście baaardzo się podoba Wink a pierwotnie była kolczykiem Big Grin kupiłam je kiedyś w jakimś sklepie, w dodatku przecenione były. Ja w nich od razu zauważyłam potencjał decoupage'owy i kupiłam Smile


RE: Mój Decoupage :) Prezent dla Erato str. 86 - Shanna - 12-09-2014

Sliczne pudelko. Blysk na wieczku fantastyczny - jak pod szklem.
Szablon elegancki, kolory tez. Piekny prezent zrobilas.


RE: Mój Decoupage :) Prezent dla Erato str. 86 - Merilon - 12-09-2014

Senkju Smile


RE: Mój Decoupage :) Prezent dla Erato str. 86 - craftingbydominique - 12-09-2014

Pieknie wykonane, medaliony wszelakie uwielbiam pasjami, szklo na wierzchu takoz Smile


RE: Mój Decoupage :) Prezent dla Erato str. 86 - DecouDream - 12-09-2014

(12-09-2014, 11:06 AM)Merilon napisał(a): A błyskotka w środku, mi osobiście baaardzo się podoba Wink a pierwotnie była kolczykiem Big Grin kupiłam je kiedyś w jakimś sklepie, w dodatku przecenione były. Ja w nich od razu zauważyłam potencjał decoupage'owy i kupiłam Smile
Pomysły mamy z tej samej gliny lepione Wink Super!!!


RE: Mój Decoupage :) Prezent dla Erato str. 86 - Merilon - 12-09-2014

DeDe Cheers


RE: Mój Decoupage :) Prezent dla Erato str. 86 - Merilon - 12-13-2014

Senkju senkju jeszcze raz Smile
A teraz kolejna porcja plenetarnych bombeczek Wink tym razem przed wami Ziemia i jej Księżyc Wink ten Księżyc robiłam z użyciem tego spray'u z Lidla - efekt chromu, i pomimo iż była nałożona warstwa podkładu ten szprej w niektórych miejscach powyżerał styropian robiąc takie jak by kratery....no mówię wam księżyc prawdziwy :O Księżyc ma delikatne drobinki ciemnego brokatu, które w realu połyskują, niestety na zdjęciu nie umiałam tego uchwycić.

                   


RE: Mój Decoupage :) Bombeczek ciąg dalszy: Ziemia i Księżyc :) str.88 - abask - 12-13-2014

Będziesz miała cudny komplet na choinkę Wink)) Fajnie sie prezentują tak razem Wink))