Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 (/showthread.php?tid=811)



RE: Mój Decoupage :) Różana zakładka str. 97 - Merilon - 12-30-2014

Bardzo bardzo się cieszę że się wam podoba Smile czasu było niewiele więc musiałam zrobić coś zarówno prostego i szybkiego ale też ładnego, cieszę się że się to udało Smile
a w przerwie pomiędzy bombeczkami i innymi świątecznymi prezentami zrobiłam sobie taki oto seledynowy talerzyk Smile Kolory to seledyn łamany z turkusowym metalikiem no i oczywiście złoto Smile jak kupowałam talerzyk odrazu go widziałam w takim wykończeniu Smile

               


RE: Mój Decoupage :) Seledynowy talerzyk str. 98 - wiolka42 - 12-30-2014

Kto rano wstaje ..........Smile. Oli jak zwykle pierwsza do wszystkiego co piękne. Podoba mi się okrutnie Twój talerz.


RE: Mój Decoupage :) Seledynowy talerzyk str. 98 - Merilon - 12-30-2014

(12-30-2014, 12:03 PM)oli napisał(a): Eeeeeee, co tam robi MOJA bombka???

oli to jest inna bombka, zrobiłam sobie taką samą tylko większą (tamta TWOJA miała średnicę 10 cm, a ta ma chyba 13...) ponieważ została bym bez bombeczek (poszły jako prezenty choinkowe), zrobiłam sobie seledynową bo strasznie mi sie podobała ta kolorystyka Wink


RE: Mój Decoupage :) Seledynowy talerzyk str. 98 - DecouDream - 12-30-2014

Mer, cudny talerzyk! Rozwijasz się Kochana Smile

PS. Niedługo setunia Naughty


RE: Mój Decoupage :) Seledynowy talerzyk str. 98 - Shanna - 12-31-2014

A ja myslalam ze zajumalas jeden z talerzy vikiSmile
Podoba mi sie. Kolorki czad. No i sam ksztalt dal pole do popisu.


RE: Mój Decoupage :) Seledynowy talerzyk str. 98 - Teśka - 12-31-2014

no prawdziwe DUDO !!!!!!!


RE: Mój Decoupage :) Seledynowy talerzyk str. 98 - Merilon - 12-31-2014

Dzięki dziewczynki Smile ten talerzyk to szybka robótka była, kształt zrobił swoje Smile
DeDe Naughty


RE: Mój Decoupage :) Seledynowy talerzyk str. 98 - Różyczka - 01-01-2015

talerz cudny.. taki lamparci Smile Dekorowałaś od spodu? To są farby akrylowe? Jak osiągnęłaś taki błysk?


RE: Mój Decoupage :) Seledynowy talerzyk str. 98 - Virgo_777 - 01-01-2015

Prima sort! Mer, wyższy stopień wtajemniczenia Wink


RE: Mój Decoupage :) Seledynowy talerzyk str. 98 - Merilon - 01-01-2015

Różyczko, malowałam od spodu, to są zwyczajne farby akrylowe, zabezpieczone lakierem akrylowym od spodu. Ja użyłam satynowego Vidaronu na spodzie. Talerzyk myję w wodzie a potem wycieram do sucha i nic się nie dzieje Smile ten błysk na górze to po prostu szkło.
Virgo dziękuję Blush inspirowałam się pracami z forum, zwłaszcza tymi Viki, ale do jej magicznego poziomu to mi jeszcze brakuje ze 100 "leveli" conajmniej Wink
Ale się cieszę że i wam się podoba mój talerzyk, takie ozdabianie szkła lubię najbardziej Smile a kupiłam go za całe 4 zł Big Grin