Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 (/showthread.php?tid=811)



RE: Mój Decoupage :) Lawendowy chustecznik str. 120 - cavi - 03-02-2015

Ano właśnie Smile Ja lawendę lubię, miewam w doniczce (teraz nie, bo padła). Tylko w decu się jej zwyczajnie boję, bo to popularny motyw "potworkowy" i właśnie się obawiam, żeby czegoś na kształt owych potworków nie popełnić...


RE: Mój Decoupage :) Lawendowy chustecznik str. 120 - Merilon - 03-02-2015

Ja nie mam takich obaw Big Grin skupuje wszelkie serwetki z lawendą Big Grin ostatnio kupiłam kolejny, nowy motyw, poczyniłam z nim od razu herbaciarkę, niebawem wam ją pokarzę Smile


RE: Mój Decoupage :) Lawendowy chustecznik str. 120 - Zuza - 03-02-2015

Łał!!!! Superowy!!! (A ja za lawendowymi pracami nie bardzo...)

Ciekawe czy Maloli się spodoba...? Tongue


RE: Mój Decoupage :) Lawendowy chustecznik str. 120 - Shanna - 03-04-2015

Lubie lawende w kazdej postaci. No moze nie jako herbate (w sumie nie widzialamTongue)
Mnie sie podoba. Zwlaszcza cala kolorystyka. Motyw masz bardzo ladny, taki wyrazny. No i fiolet cudny.


RE: Mój Decoupage :) Lawendowy chustecznik str. 120 - Merilon - 03-04-2015

Dzięki dzięki Smile Chustecznik już znalazł swoją właścicielkę Big Grin teraz mam zamówienie na jeszcze jeden, ale już nie z lawendą Wink a teraz prezentuję wspomnianą wcześniej herbaciarkę, również z lawendą Smile bardzo mi się spodobał ten motyw jak tylko kupiłam te serwetki wiedziałam że zrobię z nią herbaciarkę własnie Smile wykończenie równieź satynowe, tylko wieczko pociągnięte 33V.

               


RE: Mój Decoupage :) Lawendowa herbaciarka :) str.122 - DecouDream - 03-05-2015

Piękna jest, wykonanie perfekcyjne. Ja bym pewnie zrezygnowała z ramki wokół "tea", ale i tak ją biorę. Moja jest! Tongue


RE: Mój Decoupage :) Lawendowa herbaciarka :) str.122 - cavi - 03-05-2015

Piękna jest, ale moje serce ukradł już poprzedni chustecznik, no i co poradzę...?


RE: Mój Decoupage :) Lawendowa herbaciarka :) str.122 - wiolka42 - 03-05-2015

Fajne dodatki metalowe dobrałaś . Całość jak zwykle na 6 Wink.


RE: Mój Decoupage :) Lawendowa herbaciarka :) str.122 - Merilon - 03-05-2015

Ale fajnie że się wam podoba, tyle miłych słów i komentarzy Smile zastanawiałam się nad tymi metalowymi narożnikami, nie wiedziałam do końca czy będą pasować, ale nigdy nić nie robiłam z okuciami i chciałam spróbować Smile

(03-05-2015, 10:32 AM)wiolka42 napisał(a): Fajne dodatki metalowe dobrałaś . Całość jak zwykle na 6 Wink.
Blush


RE: Mój Decoupage :) Lawendowa herbaciarka :) str.122 - Merilon - 03-05-2015

To chyba nowy wzór jaki się pojawił od firmy Paw, kupiłam sobie całe opakowanie <3