Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241 (/showthread.php?tid=811)



RE: Mój Decoupage :) Nowe życie półeczki str. 124 - Merilon - 03-09-2015

Senkju senkju Shy


RE: Mój Decoupage :) Nowe życie półeczki str. 124 - Zuza - 03-09-2015

Omatko! A ja mam tyyyle kubków (kiedyś zbierałam z różnych miejsc), a nie mam takiej półki!!!

Ja chcę półkę!!!


RE: Mój Decoupage :) Nowe życie półeczki str. 124 - Merilon - 03-09-2015

Hihi Smile


RE: Mój Decoupage :) Nowe życie półeczki str. 124 - Merilon - 03-09-2015

Półeczka dziś dopiero zawisła (mężu wywiercił dziurki na kołeczki) jak tylko poukładam kubeczki, cyknę fotkę Wink
Tym czasem przedstawiam wam szkatułkę na biżuterię, jaką zamówiła sobie u mnie moja dobra znajoma Smile bardzo spodobała jej się skatułka z koliberkiem jaką zrobiłąm dla Erato na wymiankę mikołajkową. Jak tylko zobaczyła jej zdjęcia od razu chciała kupować Wink zrobiłam jej "taką samą" w sensie z tym samym koliberkiem, ale większą, typowo na biżuterię. Baaaardzo się namęczyłam z tą szkatułą, muszę się wam pożalić. Na początku bardzo długo cieniowałam tło, w efekcie końcowym całe tło jest domalowane -.- potem lakierowanie wieka....o matko zgroza ! wieko ma na sobie chyba z 30 warst lakieru, a szlifowane było chyba z 10 razy...nigdy z niczym się tak nie namęczyłam, ale na tym wieku ciągle coś było nie tak, a to bąbelki, a to "farfocle", a to coś mi spadło na mokry lakier, a to złapałam paluchem...wrr....jak już skończyłam z wiekiem, okazało się że przegródki w środku są krzywo ucięte i pudełko się nie domyka, mąż mi musiał piłować, potem musiałam znowu szlifować bo nie chciały wejść w te rowki, ogólnie męczarnia. Nie pamiętam gdzie kupowałam tą szkatułę, bo długo u mnie leżała, ale nigdy więcej bym u tego producenta nie kupiła. Jak by tego było mało, lustro już było wklejone do środka więc cały czas musiałam się z nim cackać ;/ przez to wszystko baaaardzo długo robiłam tą szkatułę...no ale dziś w końcu Gosia dostała swoją szkatułkę. A teraz foto:

               


RE: Mój Decoupage :) Koliberek ver. 2 str. 126 - martag90 - 03-09-2015

kawał niezłej roboty... fiu fiu...
widać, że dużo tu pracy, serca włożyłaś i zmysłu artystycznego też Wink lustro niesamowite (mam na myśli to na zewnętrznej stronie wieka Wink), motyw ładny a te cieniowania... wszystko na swoim miejscu. Gratuluję efektu!


RE: Mój Decoupage :) Koliberek ver. 2 str. 126 - DecouDream - 03-09-2015

Współczuję potu, ale warto było. Efekt super. Dla mnie najpiękniejsze są tu reliefy. Idealne normalnie!


RE: Mój Decoupage :) Koliberek ver. 2 str. 126 - wiolka42 - 03-09-2015

Mer kiedy Ty to wszystko robisz . Jedna praca za drugą . Wszystko pieknie dopieszczone. Śliczności.


RE: Mój Decoupage :) Koliberek ver. 2 str. 126 - martag90 - 03-09-2015

natabus - tyle roboty a taki komentarz?? Tongue Mer się napracowała, krew, pot i łzy a tu jej powiedzą, że ładne i już. łee Tongue
a tak na poważnie to rzeczywiście czasami słów brakuje i jak tu w komentarzu adorację zawrzeć, wzrok cielęcy i sroczy błysk w oku...


RE: Mój Decoupage :) Koliberek ver. 2 str. 126 - Merilon - 03-09-2015

(03-09-2015, 10:00 PM)martag90 napisał(a): natabus - tyle roboty a taki komentarz?? Tongue Mer się napracowała, krew, pot i łzy a tu jej powiedzą, że ładne i już. łee Tongue
a tak na poważnie to rzeczywiście czasami słów brakuje i jak tu w komentarzu adorację zawrzeć, wzrok cielęcy i sroczy błysk w oku...
uśmiałam się Wink dziękuję dziewuszki. Zapomniałam dodać że całość wykończona 33V się wie, no a te reliefy to takie nie do końca reliefy bo one nie są 3D ino tylko farbą przejechane Wink bardzo lubię ten szablon, jeśłi tylko farba jest gęsta fajnie się z nim pracuje, kupiony w Krakowie oczywiście Smile na zdjęciach tego nie widać, ale one są takie złote i potem przejechane i przyciemnione turkusowym metalikiem, więc w realu się tak mienią na brudno-złoto i turkusowo Smile mery, róż to chodzi ci o te kwiaty w tle ?

(03-09-2015, 09:42 PM)wiolka42 napisał(a): Mer kiedy Ty to wszystko robisz . Jedna praca za drugą . Wszystko pieknie dopieszczone. Śliczności.
yyyy....po pracy między gotowaniem obiadów a oglądaniem 10 sezonów Star Gate z mężem Big Grin


RE: Mój Decoupage :) Koliberek ver. 2 str. 126 - Zuza - 03-09-2015

(03-09-2015, 10:06 PM)Merilon napisał(a): yyyy....po pracy między gotowaniem obiadów a oglądaniem 10 sezonów Star Gate z mężem Big Grin

AAAAA! To już wiem dlaczego ja tak mało robię - nie oglądam Star Gate!!! Big Grin