Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Nata, no bo schrzaniłam, taka jest prawda Big Grin Dziewczyny mi tu oględnie, że ładnie, ale lepsze turkusy, a tu trzeba między oczy Big Grin Serio to na żywo tych niedociągnięć tak nie widać, na gładkim tle byłaby max porażka. A ja i tak skrobałam ten wzór z nadmiaru farby Wink To był drugi wzór przez szablon farbą, jaki robiłam - częściej używam jednak masy.

Chwilowo nic turkusowego nie będzie, Oli, sorry! Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Mery no i to jest właśnie cała zabawa, każda ma jakiś nowy pomysł! Myślę, że motyw z szablony mógłby bardzo fajnie zagrać. Nie wiem, jak z serwetkowym.
Odpowiedz
No i pięknie wyszło! Cieszę się, że zainspirowałam! Ja kawałki naklejam - bo czasem wystarczy 1 lub 2 warstwy jak jest gęsto włókienek Smile Na ciemnym tle robiłam tylko biżuterię, ale też - nie naklejałam nic tylko masą robiłam obrazek.

Co do obrazka między dwie warstwy ryżu - daje radę, tylko trzeba sobie kombinować, żeby np jakieś włókno nie zakryło ważnego elementu motywu - mnie zakryło oko i pół mordki kota - nie zauważyłam - dopiero jak wyschło - wyszło po prostu kiepsko. Zdarłam - i już nie kombinowałam Wink
Odpowiedz
W Home&You sprzedają bardzo pięknie pachnące świece w metalowych puszkach - same korzyści, bo świece pachną, a jak się wypalą, to zostaje ładna puszka Smile
Machnęłam taką jedną i jakoś tak mi się zachciało lawendowego wzorka Tongue
Dół: fioletowa farba, filetowy papier ryżowy, serwetka, szklący Renesans, wypieczone; góra: serwetka na białym podkładzie, miki, kropki z konturówki, wszystko zalane Dimensionalem.

Ponieważ w środku niestety zostaje mocowanie knota, przyklejone czymś mocniejszym niż beton, to muszę jeszcze zrobić wypełnienie, marzy mi się poduszeczka z aksamitu w kolorze bzu, ale jako że nie szyję ani nie znam nikogo, kto szyje, to nie mam żadnych skrawków materiału. Więc na razie w środku niewykończona...

Zdjęcia mi wyszły fatalnie, światło było rano do doopy. Szczególnie nie udało mi się dobrze pokazać, jak wygląda wieczko z mieniącymi się mikami zalanymi preparatem.


Załączone pliki Miniatury
                       
Odpowiedz
Co Ci powiem, to Ci powiem, ale Ci powiem -no!
Znam te puszeczki, znam, i to co zrobiłaś z jedną z nich bardzo mi się podoba (nie przeczę, że cudny fiolecik bardzo przychylnie mnie nastroił...) i to na l doskonale się wpasowało, i miki też widzę!
Jestem na tak! Smile



Choć prawdę powiedziawszy najpierw chciałam napisać alpaka... bo ja zła kobieta jestem... ale pracuję nad sobą Big Grin
Odpowiedz
To się umówmy, że jak będziesz chciała obrzucić mnie jakąś wymyślną obelgą, to powiesz "ty...alpako!!!" Tongue
Odpowiedz
Reklama
Zrobione Big Grin
Odpowiedz
a ja takich puszek jeszcze nie widziałam, ale Twoja podoba mi się - lawendowy motyw i fiolet pięknie ze sobą współgrają Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Urocza puszeczka Smile Zamiast poduszeczki możesz ją wyłozyć takim fioletowym siankiem sizalowym, też będzie fajnie
Odpowiedz
Olka jeszcze tu nie była więc ja zabieram Wink. Lubię fiolety w każdej postaci. Na wieczku troche widać mikę - wiem że nie da się uchwycić tego jak fajowo sie mieni . Jakie kolory tam dałaś ? Bardzo gustownie wygląda to klejenie motywu na papier ryżowy . Też muszę spróbować Wink.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl