Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Kruszyna, pomysł to miała moja rodzicielka, ja to nawet na to drewno nie spojrzałam... Chociaż lubię rożne takie wyrzucone przez morze "odpadki", kamyki, muszle czy drewienka i muszę się zacząć baczniej przyglądać, co mam pod nogami na plaży Big Grin Człowiek idzie i nie myśli, ile wokół decu materiału Big Grin
Ania, Domi, Abask, wiolka, Renia, asiek, Dorota, dziękuję Smile Jak to cieszy, gdy taki drobiazg się podoba Smile
Decou Dream - no nie da się ukryć, że jestem zafiksowana na takie kolory, poza tym miki i cienie mam w większości w takich odcieniach... Chociaż teoretycznie dałoby sie tylko w złotach, srebrach i miedziach, ale w moim przypadku w praktyce zawsze spadnie kapka niebieskości Wink
Odpowiedz
Reklama
...i od razu niebiańsko się robi Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ryba debeściarska jest i basta.
A dlaczemu nie dałaś jej na cielsko trochę kameleona? Fajnie by to niby-łuskowate cielsko rybie w słońcu się mieniło...
Odpowiedz
Vika, nie dałam kameleona czy generalnie mało lakieru właśnie z tych powodów, o których pisze Grażyna - bardzo chciałam jak najmniej ingerować w naturalny wygląd tego drewna, dlatego jest ono dosłownie ledwo maźnięte matowym lakierem, w wielu miejscach widać surowe drewno. Natomiast łuski i ogon są lśniące, bo tam spryskałam błyszczącym lakierem w sprayu. Kameleony szczerze mówiąc mnie nie zachwycają jako preparat, niespecjalnie mi się podoba ten mlecznoperłowy efekt, który dają, nakupiłam ich z pięć kolorów i nie wiem, co z nimi teraz robić Smile Gdyby to była ryba wycięta ze sklejki w celu zdobienia, to pewnie bym ją całą wylakierowała itd. Tu miało być tylko lekkie dotknięcie kolorów i połysku.
Odpowiedz
Tłumaczenie przyjęłam i rozumiem Wink
Tylko nie wiem o jakim mlecznoperłowym efekcie mówisz? Moje kameleony są doskonale przejrzyste, kameleonią się delikatnie tylko oglądane pod kątem, coś jak opalizująca plama benzyny na kałuży...
Odpowiedz
No to albo mamy inne preparaty, albo ja inaczej widzę ich efekt - drażni mnie w nich to, że niestety nie są całkiem przejrzyste, opalizują i owszem, ale są wyraźnie perłowe i mleczne, szczególnie, gdy się da więcej niż jedną warstwę. Ja mam Daily Art (z aniołkiem).
Odpowiedz
Reklama
Er fajowa ta twoja "niby ryba" już tak się przyzwyczaiłam do twych prac w kolorze i odcieniach niebieskiego, że jak widzę gdzieś niebieską pracę to od razu myślę oooo Er tu była Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Gofi Heart
Mery, gdzie Ty tu ptaszka widzisz Big Grin
Odpowiedz
Ryba nie Rak... od razu widać. Podoba mi się dlatego ,że ma takie śliczne morskie kolorki. http://www.youtube.com/watch?v=Qq_6rYQYOw4
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
haha Ginger, masz głowę do skojarzeń Smile)))))))))
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl