Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
"Dzień dobry, poproszę sajgonki z dzyndzolkiem."
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Śliczna ta torbówka, motyw bardzo mi się podoba, ale le również dostrzegłam ciekawy mieniący kolor tła, szczególnie widoczne połyskiwanie w okolicy bocznego napisu - cóż to za farba, lub kombinacja farb??? proszę o zdradzenie :-)
Odpowiedz
o nie dziewczyny ! to ja zabieram tą torbówkę ... i nie obchodzi mnie że oli pierwsza buchnęła... to się nie liczy ! jest japoński motyw tak więc ja to konfiskuję, bez żadnego gadania, sory memory...
Odpowiedz
Merilon masz rację, będzie pasowała do japońskiej laleczki z Twojego avatarka Smile
Renia, dziękuję Shy

Ania, ale masz oko! Ten połysk jest efektem zmieszania czarnej farby akrylowej ze złotym lakierem kameleonem Daily Art. Wyszło coś w rodzaju czerni opalizującej na złoto, do tej japońskiej stylistyki wydało mi sie to odpowiednie.
Odpowiedz
Nata, a czego byś od nakrętki oczekiwała? Jest pomalowana na złoto i polakierowana. Może na zdjęciu nie widać...
Odpowiedz
Nie chciałam za dużo czerwieni... Pewnie tez by dobrze wyglądała. Może na bardziej "zrobioną" Wink
Odpowiedz
Reklama
Piekny wzor. Moj slubny ma fizia na punkcie tego co japonskie (ale nie wszystkiego na szczescie). Zachwycilby sie. Mnie tez sie bardzo podoba. Ta czern dookola idelanie gra.
A napis, coz odczytany, ale kto wie....moze wspak oznacza: smacznie i tanio, made in erato, alkohol to wrog wiec lej go w morde.....no cos w tym stylu.
Odpowiedz
Torbówka po chińsku - jeszcze nie próbowałam Wink
Ciekawy efekt pomieszania farby z lakierem.
Odpowiedz
Świetna flaszeczka ze świetnym podpisem Wink)
Chociaz, przyznam, nie mogłam rozszyfrować środkowej literki.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No no fajna ta zagadka. Er troche butekek i alfabet opanujesz
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl