Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Niesamowite. Patrze i patrze i oczu oderwac nie moge. Wieczko wymiata.
Polaczenie dolu z rozem bardzo interesujace, bo tez roz jakos nietypowo wyglada.
Teraz zrob drugie takie do komletu, ale w niebieskosciachSmile
Odpowiedz
Reklama
Shanna, bardzo dziękuję Smile Drugie w niebieskosciach, powiadasz... No, nawet mam pewnego pomysła Angel
Odpowiedz
Pewnie ze w niebieskim. Dokladnie ten sam motyw, wsjo to samo, ale niebieskie. Wiesz jaki boski komppet by byl.
Odpowiedz
Kupiłam byłam kiedyś sobie lemoniadę za zbójecką cenę 9,99 Dodgy Oczywiście nigdy bym tyle nie zapłaciła za trochę gazowanej wody z aromatem, gdyby nie to, że sprzedają ją w zacnych szklanych butelkach z zamykanym korkiem i z wytłaczanymi w szkle napisami Naughty

Rzecz jasna, z uwagi na te napisy motyw nie mógł być inny, niż cytrynowy Smile Chciałam podkreślić napisy patyną, ale niespecjalnie miałam pomysł, co dalej. Więc zaczęłam ciapać patyną i farbami, w efekcie wyszło jakieś takie złachanie lekkie Smile

Robiłam już butelkę na limoncello, teraz jest butelka na cytrynówkę w wersji francuskiej Wink


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
Bardzo fajna ta butelczyna, ale błysk !
Odpowiedz
No, zacna butelka musi być zacnie zrobiona.
I jest!

I poddałaś mi pomysł Tongue
Dzięki za inspirację!
Odpowiedz
Reklama
Vika, no w końcu bycie Muzą do czegoś zobowiązuje Wink Cieszę się, że podsunęłam Ci jakiś pomysł... Pewnie gdy zobaczę efekt, to padnę z zawiści :p

Merilon, błysk to mój ukochany lakier szklący.

Renia, lemoniada jak lemoniada - słodka gazowana woda :p Gdyby kosztowała 3 zł, to byłaby pyszna Naughty A ile bym wtedy tych butelek miała...

Nata dzięki - bardzo lubię motywy cytrynowe, trunki może mniej, choć odrobina dobrego limoncello, czemu nie Cheers
Odpowiedz
Fakt!!! Muzaga musi czasem się wykazać w dawaniu natchnienia Tongue
Odpowiedz
Piękna butla i te cieniowania u góry super pasują.A tak nawiasem mówiąc uwielbiam butle.
Odpowiedz
Brydziu, witaj w moim wątku Smile Ja też butle bardzo lubię Smile (i znam też inne, które lubią, tylko udają usilnie, że nie lubią :p )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl