Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Wlazł beż w dzież i sczezł... Big Grin

weźcie teraz na warsztat inny kolor, ja beż lubięż Tongue


ale kolęda dobra była Big Grin

w żłobie leży,
któż pobieży,
podbeżować małemu....
koloro-o-wi, beżusio-o-wi,
dziś nam narodzonemu...
Odpowiedz
Reklama
No i fajnie te ptaszki. Ale skrzyneczka cudnaSmile

Przy okazji zapytam: ktora cwiartuchne wyjela i nuty rozlala?
Odpowiedz
No ja się jeszcze żadnej torbówki nie dorobilam, więc się do polewania nie przyznaję Tongue
Odpowiedz
Ja również... Ale jest tu taka, co butelek robić nie lubi, a torbówki strzela jak z procy! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Aha Big Grin Tylko ze my zaczęłyśmy śpiewać, zanim ona się tu pojawiła Tongue Ciekawe...
Odpowiedz
To te fluidy.... Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
bezowe poematy godne druku.. i ta koleda Vikowa Smile
ale ad rem: bombka jest jedyna w swoim rodzaju Erato!!! Jest przepiekna -i wykonanie (te smaczki brokatowe!) i motyw. Braz i niebieski typu sky blue - czad!!
Czekam na pudelko koliberkowe... fajny motyw, bardzo podobaj mi sie kolibry, jest tyle pieknych starych rycin z kolibrami.
Odpowiedz
Dominiko, ale pudełko jest - wklejone z bombką. Pudełko to za dużo powiedziane, tylko "okienko" do niego zrobiłam.
Super, że bombka Ci się podoba - a smaczki brokatowe to wiesz... wiesz co one tam mają pod tymi naklejkami Tongue
Odpowiedz
No ja chyba na lewe na moment osleplam (tfu, tfu) - przeciez jest pudelko Smile
i tak:
a. podklad jakiego byl koloru, pozylkl pod poli, tak?
b. Motywy wycinane osobno, czy to jeden wydruk (a moze serwetka - ja sie na serwetkach nie znam za bardzo Smile)

ps. tak mysle, ze trio bezowo-niebieskie byloby czaderskie... Smile w innych aranzacjach... hm..
Odpowiedz
Dominika ajlowju ale nie rozumiem Big Grin jakie trio beżowo niebieskie? Big Grin Aa, ptaki? Jeszcze mi zostało pół tej serwetki i myślę, na co ją wykorzystać, bo śliczna jest.
Koliber to prościzna po najmniejszej linii oporu - cała serwetka naprasowana na dyktę, na to krak, w spękania cienie, na to cholerny beżowy poli. Ale już sobie kupiłam dobry lakier w sprayu, następne kraki bedą miały swój kolor, zamiast bezowego...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl