Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
No jojczę, bo taka byłam dumna z tego reliefu Confused Pewnie, brzydki nie jest, ale okropnie mnie wkurzył ten łuszczący się Maimeri. I żeby się jeszcze zechciał złuszczyć dokumentnie, ale nie! On jak wysechł porządnie, to zrobił się twardy jak diament, trudno było go ruszyć czymkolwiek.
Moja mama lubi ceramikę w klimatach Delft albo chińskich wzorów kobaltowych, w kuchni za to ma pełno Włocławków. Więc ta rzecz się wpisuje w takie rozmaite klimaty błękitnej porcelany.
Odpowiedz
Reklama
Potrafię Cię zrozumieć bo zdarzyło mi się podobnie ale z krakiem. Nie wyszedł na przedmiocie ale zmyć się nie dał. Wiele pracy mnie kosztowało aby to ukryć.
Zdarzyło mi się to na pisance, którą wrzuciłam w moim wątku. Jest to ta strusia z margerytkami.

Kocham niebieskości od dawna i mnie się ten świecznik podoba ale Ty sama wiesz najlepiej czy jest ok.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Oj tam, oj tam. Co tam relief -całość w niebieskościach przecudna Smile
Odpowiedz
Vika, Joanka, abask - dziękuję Heart
Abask, mnie się Twoja strusia pisanka bardzo podoba - chyba najbardziej z całej niemałej przecież serii, którą pokazałaś. Vika to nazywa "przerabianiem skuchy w atut" Tongue
Odpowiedz
No!
Szybko się uczysz Big Grin To jest dokładnie to! Big Grin
Fajnie się przekuwa, co nie???
Odpowiedz
Powiem nieskromnie , że osoba, która ją nabyła, była zachwycona Wink
Czasami uda się naprawić a nawet polepszyć kiedy coś nam się zepsuje Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Nie mam pojęcia, Nata Sad Może to akurat z Pentartem tak się nie lubi...
Odpowiedz
Bardzo, bardzo niebieski, bardzo, bardzo ładny świecznik.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Erato, jak ja Cię rozumiem - mnie dokładnie to samo ten cholerny szklący zrobił i wyglądał, jak obrzygany - od tamtej pory pod szklący maluję jedną warstwę okrętowym Syntilorem Smile

Ale świecznik jest jak najbardziej w porzo Smile Ptok - śliczny Smile
Odpowiedz
A ja powiem, ze ptaszydlo z bliska mnie sie srednio widzi. Ale za to calosc bardzo mi sie podoba.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl