Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Nie wiem co mi sie bardziej podoba - czy tytuł posta, czy zawartość. Fajne rreniferry, faktycznie merry.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
Czytam Merry Reniferry...
Wchodzę a tu są bajerry!
No i powiem bez kozerry,
że to piękne reniferry!

Ależ się mienią Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Alez one ladne. Widac, ze sie blyszcza. Mnie najbardziej zielony sie podoba. Taka zielen jest najSmile
Odpowiedz
No i kolejne reny - i znów inne, i znów pełne uroku...
Odpowiedz
Merry Smile Szkoda, że nie pokazałaś tej części pudełka, może zrobisz fotki? Jestem ciekawa, jak to wygląda w zupełnie innej konwencji.

Te wycinanki są tak śliczne, że wyglądają świetnie nawet całkiem surowe Smile Mam też choinki, ale na razie zdążyłam ozdobić tylko jedną. Nie wspominając o tym, że przy okazji zamówiłam około tony kolczyków - wcale nie po to, żeby robić kolczyki, ale one są cudowne do wykorzystania jako elementy ozdobne na pracach decou. Bo jak takie coś kosztuje np. 1,5 zł, to jak nie zamówić Smile

Hania, thank you verry much za wierrszyk Big Grin
Odpowiedz
Jaaakie muchy?

You're welcome.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
oli, u Hanki to jak mucha przypadkiem wleci do mieszkania, to wylatuje już zdekupażowana Tongue
Odpowiedz
Oli Hania to by dała rade zrobić skrzydełka w kwiatki, a odwłoczek w paski jeszcze z cieniowaniami :-)
Odpowiedz
Ja pitole! Ale dołożyłyście do pieca!
Normalnie siem posikałam Smile Wy normalnie jesteście niemoralne wariatki Wink)))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hania, szykuj się na układanie haiku Big Grin

Podczas ostatniej "akcji" towarów rękodzielniczych w Lidlu kupiłam sobie zestaw papierów "Japanese Flair". Szczególnie ujął mnie papier z motywem żurawi. Wykorzystałam też czarny i biały papier ryżowy i w ten sposób powstał komplet Tsuru, bo tsuru po japońsku to żuraw.

Pierścienie na serwetki w pudełku i talerz szklany, od spodu oklejony papierami.


Załączone pliki Miniatury
                           
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

O nas
    Forum decoupageforum.pl