Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Aga świetne . Dla mnie ta fioletowo-różowa naj naj Smile.
Odpowiedz
Reklama
Szybko nadrabiam Smile. Od brelokow poczawszy - bo sa najlepsze, czule wlasnie, strasznie ciepla ta zolc z granatem/niebieskim, tyl mi sie widzi bardzo - astronomicznie plus podrasowanie konturowka, swietne.
Motywy japonskie, a szczegolnie ptactwo wszelakie chodzi za mna dawno, caly katalog w pliku, tylko czeka na wykorzystanie. Podoba mi sie bardzo funkcjonalnosc talerza, a obwodka ryzowa idealnie sie bedzie komponowac z ewentualnym sushi na czerwonym tle Smile
Reny, wiadomo, same drewienka sa ozdoba, a w kolorze tym bardziej!
Odpowiedz
Wiola, Domi, dziękuję Big Grin
Domi, przy następnej okazji zamawiania sushi zrobię sesję zdjęciową na talerzu Wink
Odpowiedz
Kapitalne breloczki.
A może na następne spotkanie zdekupażujesz miotły Wink ?
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Jomajka, takie pomysły to tylko u Abaska Big Grin Hanka by nawet odkurzacz dekupnęła Tongue
Odpowiedz
Ja zawsze chylę czoła przed pomysłowością Abask, czasem i mnie się tego trochę udziela, pewnie przez kable od Internetu Wink.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
Ojej... Wesolutko mi się zrobiło jak zobaczyłam te czarowniczki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(12-25-2013, 10:29 AM)mery napisał(a): Fantastyczbe brelokiSmileSmileSmile
A te wystające części nie odłamią się? Życzę Twoim czarowniczkom,aby służyły dłuuuuuugoWink
(Wycinanki z drewutni??)
Wycinanki oczywiście z drewutni Smile
Nie wiem, czy się nie odłamią, musiałam zrobić szybko i z tego, co miałam Big Grin Obiecałam moim czarownicom, że w razie czego zrobię nowe na większych brelokach Big Grin Wiecie, lifetime guarantee Big Grin
Odpowiedz
No jak to, na sabacie to każda sobie sama zrobi Big Grin Ja mogę dostarczyć materiał!
Odpowiedz
O rany julek. To takie buty Big Grin No dobra, tylko dajcie znać z pół roku wcześniej Big Grin

Kupiłam sobie szablon, na punkcie którego oszalałam po prostu Big Grin Ot, delfinki i zawijaski "mozaikowe", ale podobają mi się okrutnie.
I wreszcie znalazłam pomysł na piórniczek, który kupiłam kiedyś nie widzieć po co - zrobiłam z niego pudełko-przybornik na babskie malowanki, tusze, pędzelki itp. A do tego jest bransoleta z wykorzystaniem tego samego szablonu. Komplet będzie stanowił prezent dla mojej koleżanki.

Robota prosta - tylko bejce, szablon pastą z Lidla, trochę farby i szklący Renesans.


Załączone pliki Miniatury
                                   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl