Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Ruch się na forum zrobił, że spadłam na drugą stronę Smile Leniłam się ostatnio trochę, to fakt. Ale nie żeby tak całkiem - popełniłam w końcu butelczynę, na koncept której wpadłam już dość dawno, ale nie mogłam się zdecydować na motyw, ale ostatnio kupiłam sobie cudny preparat, czyli żelową/szklanopodobną konturówkę Viva Decor i bardzo ją chciałam wypróbować na czymś szklanym, wiec co należało zrobić? Znaleźć motyw, który pasuje do koloru konturówki Big Grin
Znalazłam takiego koliberka i oto jest, butelka z wnętrzem Smile Sęk w tym, że ona się nadaje wyłącznie na wódkę Big Grin Żadna kolorowa nalewka nie wchodzi w grę! No chyba że są jakieś przezroczyste nalewki?
                   

Sfotografować to bardzo trudno...
       
Odpowiedz
Reklama
aaaaaaaaaaaaah!
Odpowiedz
zabieram albowiem moje kolory i lubię motyw koliberków :-) pięknie to wymysliłaś, a konturówka baja :-)
Odpowiedz
Ojojoj! (bo ajajaj już było) aaale kolory cudne Smile i ten naparstek w środku, i ta góra nakrętki, i uwięziony w szklanej klatce koliberek...
no brawa, brawa na stojąco Smile
Odpowiedz
Oj... Aj... Ach Big Grin Bardzo dziękuję!
Vika, no po prostu... Skrzydełka mi rosną (większe niż u koliberka, bo i odwłoczek większy Tongue )

A i jeszcze chciałam dodać, że te konturówki się wypieka - wg instrukcji w wysokiej temperaturze (160 stopni), ale ja, ponieważ lakierowałam jak zwykle szklącym Renesansem no i wiem, że motywy serwetkowe nie tolerują tak wysokiej temperatury, to ustawiłam tylko 90 stopni, za to na półtorej godziny. Utwardza się to bardzo dobrze, rzeczywiście jak szkło.
Odpowiedz
No coś takiego !!!! Przecudne !!!!
Odpowiedz
Reklama
Nosz qrna blaszka!
Jaka fajna flaszka Wink)

A co to ten naparstek?
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No i co ja mam napisac??? Kolezanki juz wyspiewaly wszystkie peanySmile
Konturowka przezroczysta swietnie wyglada. A ta druga to juz w ogole kolor boski.
No podoba sie, podoba i to bardzoSmile
Odpowiedz
Dora koleżanki wszystko napisały ale nie wspomniały o kształcie butelki Smile. Więc ja do wszystkich ach i och dołączam jaki świetny kształt.
Odpowiedz
Muszka aleś spryciula Smile.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl