Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Hania przecież Ty lubisz dzieci - więc chyba ich nie pożresz Wink.
Odpowiedz
Reklama
No nie pożrę Wink)) Chyba, że będę baaaardzo głodna Wink)
Ale zaraz, zaraz... Er nie lubi dzieci? I tam... Lubi Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(02-11-2014, 03:33 PM)abask napisał(a): Ale zaraz, zaraz... Er nie lubi dzieci? I tam... Lubi Wink))
Lubi. Z rożna Big Grin
Odpowiedz
(02-11-2014, 04:37 PM)Erato napisał(a):
(02-11-2014, 03:33 PM)abask napisał(a): Ale zaraz, zaraz... Er nie lubi dzieci? I tam... Lubi Wink))
Lubi. Z rożna Big Grin

Aaaa... A czym przyprawiasz? Czy może piwkiem polewasz?
Smile))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
W sosie własnym są najlepsze Big Grin
Odpowiedz
Ja w sumie chętnie jadam sushi, to może i surowe Smile

To hasło "nie lubisz dzieci? - Lubię, z rożna" to powiedzonko znajomej mojej mamy, starszej bezdzietnej pani, która generalnie jest bardzo dowcipna i ją lubię, wiec hasło czym prędzej sobie przyswoiłam... A ja, podobnie jak ona, należę do tych, którzy dzieci nie mają, bo nie chcą mieć, i co gorsza mają czelność na przykład jawnie wyrażać swoje oburzenie hegemonią wrzeszczących bachorów w knajpkach, na plażach czy wakacyjnych deptakach, hołubionych przez zapatrzone w nie mamuśki. Oczywiscie na jakąkolwiek uwagę dostaję wiadrem pomyj z naczelnym hasłem, że to nie moje dziecko, więc mam się od.... a jak sama nie mam dzieci, to nie mam prawa nic powiedzieć o cudzym.
Faktem jest, że dzieci mnie nie wzruszają, nie ronię łezki nad "uroczymi dzieciaczkami", no tak mam i tyle, zatem również motywy dekupażowe "dzieciaczkowe" do mnie nie przemawiają...

Wybacz wiolka ten przydługi wywód, chyba znowu podświadomie poczułam się wywołana do tablicy Tongue
Podkładki są BARDZO ŁADNE Angel
Odpowiedz
Reklama
Er to są magnesy Wink.NO i w końcu sie dowiedziałam dlaczego Aga " kocha" dzieci Big GrinTongue
Odpowiedz
Kupiłam sobie szklany świecznik . I w końcu przyszedł czas żeby zrobić jakiś reliefy .     spód - spękania .     motyl relief turkusowa pasta satynowa na to sypka masa perłowa złota i złoty żwirek     reliefy wykonane konturówką pomazane pastą satynową i masą perłową Smile    
Odpowiedz
Piękny tomylek Wink)) Kolorki super Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Mery relief robiłam czymś takim     . Ta konturówka ma fajną konsystencję - nie pęka a jak chcesz ją np po wyschnięciu oderwać to schodzi tak jak guma do żucia Smile. Teraz zamawiam brokatową Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl