Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Olka przeczytać od vipa taki komentarz - miód na serce . I od Hani vipówy kurczaki zaraz będę się lepiła Wink. Fajnie że sie Wam podoba .
Odpowiedz
Reklama
To taka gipiura grubsza, super to wygląda! Ja tez lubię efekt strukturalny koronki na pracach decou, ale na szkle to jeszcze nie widziałam! Czym kolorowałaś?
Odpowiedz
świetny efekt, w połączeniu z tą kolorystyką wygląda jak jakiś kamienny relief, bardzo mi się podoba!!!! Podzielam pytanie Erato, jak to jest zrobione?????
Odpowiedz
Reliefy z koronki - przedni pomysł! Efekt rewelacyjny! Gratulacje Smile
Odpowiedz
(03-01-2014, 10:11 PM)oli napisał(a): Wiolka, ja jestem VIPówa od gadania, od gadania tylko :-D

Wszyscy wiemy, że nie tylko Tongue
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Graż te pucharki były dość masywne więc może i wygląda ciężko Smile. Ann i Er na pomalowaną białą farbą koronkę położyłam patynę ( pierwszy raz z nią pracowałam ) . Oczywiście ze dużo jej dałam i było zbyt ciemne . Dzięki pomocy Madzi ( parviflora) udało mi się to rozjaśnić. Po tej ciemniej patynie pojechałam ecri na suchy pędzel . Tak jak pisze Ann to wygląda jak kamień zwłaszcza na nóżce - na fotce tego nie widać . Oli od gadania owszem ale też od pięknych prac Wink. Dzięki dziewczynki .
Odpowiedz
Reklama
Wiolu, tu jest forum dla dekupażystek, nie dla kamieniarzy Smile.
Piękny efekt, wyglądają jak wykute w kamieniu, myślę, że niejedna osoba będzie zastanawiać się jak połączyłaś kamień ze szkłem.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Jomi ja z kamieniarstwem nie mam nic wspólnego Wink. Fajnie że sie podobają Smile.
Odpowiedz
Ren oj tam oj tam Wink. Żadne mistrzostwo świata każda potrafi to zrobić Smile.
Odpowiedz
Hola hola! Nie każdy.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl