Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Wiolka, to widać, że lubisz Smile Pięknie Ci to wychodzi - choć ja wolałam taką wersję jak na świecznikach, jasno-kamienną. Ale przecież nie można ciągle tak samo Smile
Odpowiedz
Reklama
Rzeczywiście, widać że lubisz Smile
a nie skusiłabyś się na dodanie kilku delikatnych, takich "nitkowych", refleksów złotych? Żeby ciut dodać temu wazonu Wink życia?
Tak mi się coś uroiło jak sobie na niego szpycłam Wink
Odpowiedz
(04-08-2014, 01:21 PM)vika napisał(a): jak sobie na niego szpycłam Wink
szpy....co?! Big Grin Takiego słówka to jeszcze nie słyszałam... Smile
Odpowiedz
Vika fajny pomysł z tymi refleksami tylko czym je zrobić? Er mam jeszcze jedno szkło o fajnym kształcie może na nim zrobię coś jaśniejszego Smile.
Odpowiedz
(04-08-2014, 01:24 PM)Erato napisał(a): szpy....co?! Big Grin Takiego słówka to jeszcze nie słyszałam... Smile

szpycłam, słonko, szpy-cłam Big Grin Ty przyjedź do Posen to nie takie usłyszysz Big GrinBig GrinBig Grin (Dora, Muzaga nie wie co to szpycłam, tej Big Grin )

a przecież wyraźnie napisałam, że zobaczyłam Tongue


Wiola - zrób choćby złotą miką, albo złotą pastą pozłotniczą, albo Inką, co tam masz Smile
Odpowiedz
Mam mikę i pastę . Na razie jeszcze nie widzę Wink jak mają wyglądać te refleksy ale pomysł już mi się podoba Smile.
Odpowiedz
Reklama
Jaki piękny! Cudny! Heart
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Długo mnie nie było, ale jestemSmile. Widzę, że koronkowe reliefy zagościły na forum, a Tobie to koronkowanie w decu wychodzi to bardzo ładnie. Wazon super-ja się nie przyczepię do niczego. Twoje jajko-pisanka-te kolorowe, kwieciste, wiosenne aż pachnie wiosną-a pozytywizm z niego bije przeogromny.
Odpowiedz
A mnie się podoba taki jaki jest. No i te koronkowe reliefy.
A z firanki starej też by się nadały te grubsze motywy ? Może w końcu jakiś "relief" spod moich rąk będzie wyglądał jak relief :/
Odpowiedz
Relief z koronki fajny, ale tło jeszcze ciekawsze.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl