Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Ann to Ty jesteś zdolniacha . Moje maziania to pikuś do Twoich szkatułek Tongue.
Odpowiedz
Reklama
Mam mnóstwo serwetek ,a słoiki też się znajdują . Ładniej wyglądają jak są ubrane w jakieś barwne szatki - nieprawdaż Wink            
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Oczywiście że teraz wyglądają o wiele lepiej, gdyż teraz zdobią a nie tylko zajmują miejsce Smile bardzo lubię tą serwetkę, więc i słoiczek mi się bardzo bardzo podoba Smile
Odpowiedz
Wiola, fajny pomysł i super wykonanie. Kropencje to kropka nad "i" Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
A dlaczego zostawiłaś tę białą/jasną obwódkę wokół motywu?
Ja też lubię fiołki Smile
Odpowiedz
Nudz sie, nudz. Takie nudzenie pieknie Ci wychodziSmile
Odpowiedz
Reklama
Wiolka, prawdaż, prawdaż. Lubię tę serwetkę, ale słoika to jeszcze nie oklejałam nią.
Wiol, wiem, że często zdjęcia bardzo uwidaczniają niektóre szczegóły i jest to...irytujące.
Czy "na żywca" jest widoczna różnica pomiędzy kolorem tła słoika a kolorem tła serwetki?
Odpowiedz
Wiecie co - ja nie wiem dlaczego ta obwódka została Smile. Patrzę teraz na ten słoik i te tło dookoła w realu nie jest tak mocno fioletowe . Może to tylko na fotce tak razi . Kleiłam serwetkę na białe tło a dopiero potem malowałam słoik - trochę zieleni i fioletu . Wydaje mi się , że gdybym dała takie tło jak miała serwetka to nie miałby on żadnego uroku. Mam pomysł jeśli któraś z Was ma taką serwetkę - zróbcie jakąś prace z nią i wtedy porównamy . Co Wy na to SmileSmile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Hmmm... Ja i porównywanie... :/ Toż już wiadomo jaki wynik będzie Sad
Wiola, ja wiem, że zdjęcia są zołzowate...
Odpowiedz
Jusi Wink jak masz taką serwetkę to bierz się za nią i nie marudź Smile. Tu chodzi o to żeby zobaczyć jaki kto ma pomysł na dany motyw a nie kto lepiej czy gorzej . Mój aparat to jest takie małe gó.............Wink więc robi foty jakie robi . A jak jeszcze te foty trzeba zmniejszyć to już całkiem do bani . Ale trudno jest jak jest .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl