Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
    najprostszy decu czasami bardziej cieszy oko niż taki wypasiony Wink2
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Śliczne! Czyste decou z piękną zakrętką i sznurek tu super pasuje. Smile
Dla siebie robiłaś?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Na razie są u mnie jak mi się znudzą to zaniosę do naszej świetlicy Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ren wiesz że takie proste decu jest najłatwiejsze - prawda. Mnie urzekły te grzybki musze jeszcze 2 buteleczki skombinować bo na serwetce są 4 motywy grzybów. Będzie fajna kolekcja i ozdoba kuchni .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Jakie ładne! Cieplutkie i wesołe te buteleczki. Te grzybowe mają super wykończenie sznurkowe, pasuje idealnie. Smile
Odpowiedz
Oj tam Oli trochę patyny tu i tam na grzybkowych . Justyś stwierdziłam że wykończenia sznurkowe dodają smaczku pracom .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Moj Maciej oglada ze mna. Jak zobaczyl buteleczki powiedzial: wow... i po dluzszej pauzie....podobaja mi sie te grzybkiSmile
Nic wiecej dodawac nie musze. Krytyk swoje wie i swoje powiedzialSmile
Odpowiedz
Daj buziola dla Maciusia od mnie Blush
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ale cudne buteleczki! Swietnie sie prezentuja, jako trio, kurki the best Smile. A sznurek jest po prostu mistrzowsko dobrany.
Odpowiedz
Fajne, w dodatku w ulubionym przez mła klimacie jesieni Smile
Jestem na tak.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl