Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
piekna Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Hania Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Bardzo ładna szkatuła, można by rzec, "taka na bogato" Smile
Odpowiedz
Tam wcale nie ma dużo złota, ale może w rzeczywistości wygląda inaczej co nie zmienia faktu, że znakomicie wybrnełaś ze zlecenia. Jest tam tych róż w sam raz ani za dużo ani za mało. ;o)
Odpowiedz
Moja pierwsza praca miala na sobie te wlasnie roze! TO chyba jedne z najbardziej realnie wygladajacych roz z serwetkowego zbioru. Swietnie sie rozmachalas... coraz spojniej, jesli moge sie tak wyrazic Smile. Kanty przybogacone bardzo fajnie, ale koniecznie przybrudz pasek boczny wieka. Moze tak; nie na gladko akryl ciemny, czyli tap tap gabka, specjalnie, zeby gruzdki i wypuklosci byly. Schnie na amen, scierasz papierem sciernym w jednym kierunku, delikatnie, nie na maksa - odslonisz troche zloto spod spodu, potem inny odcien zlota na palec i delikatnie, miejscami, nakladasz nie wcierajac, ale bardziej tapujac palcem... zreszta, jak Ci sie bedzie podobac. NAda to glebi temu fragmentowi, bo teraz jest ciut za pusty.
Odpowiedz
O, i motylyBig Grin
Ja nie przepadam za nadmiarem złoceń, ale w tym przypadku wygląda to bardzo OK, bez złota te róże byłyby mdłe.
Odpowiedz
Reklama
Domi ale ona jest juz polakierowana . Mogę na lakier ten pasek robić. A akryl ciemny to w jakim kolorze. Er motyly jak najbardziej musiały być.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Graż ja wiem że Domi dobrze mówi - tylko nie wiem czy mi się tak uda. Kol powiedziała że chyba sobie ją weźmie .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
no tak instrukcja od domi jest
motyle że fajne tez czarodziejki napisały
to ja się ze wszystki zgadzam i do tego mówię brawo i dobra robota Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Piękna szkatułka. Złoto i ja uwielbiam. Podobają mi te boki, ale jak wyobraziłam sobie, co Domi poradziła, to faktycznie miało by to inny urok.
(Dominiko, świetna rada, zapamiętuję i chowam se w głowieBig Grin)
Motylków sama bym pewnie już nie dawała. Róże rozmieściłaś cudnie. Przyszła właścicielka na pewno będzie zadowolona, na pewno Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl