Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Pierwsza szkatułka zaliczona na 5! Gratulacje!
Uwielbiam ten motyw.
Odpowiedz
Reklama
Dzięki laski Wink za wszystkie pochwały . Wiecie jak to działa Smile. Ren bez tych motyly było tak łysawo trochę. W podziękowaniu za szkatułkę dostałam kolejną taką typowo na biżu z szufladkami lusterkiem w środku . Jeszcze na nią nie mam pomysła , ale myślę żeby ją ozdobić tylko reliefami . Co o tym sądzicie . Czy kolorystyka - złoto , turkus, perła - pasuje?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Na perłowo chcę pomalować szkatułkę . Jeszcze nie wiem jak ta farba wygląda na czymś , bo dopiero niedawno kol przywiozła ją na warsztaty .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Właśnie miała być cała w tych co na bokach. Ale mi się ten motyw nie za bardzo podobał ,więc zmieszałam to z tymi ładniejszymi, a potem dopiero pomyślałam głupia ,że mogłam je dać też i po bokach zeby ładnie przechodziły na wieczko ( chyba najdłuższe zdanie które napisałam Wink).
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wioluś, bardzo udana szkatułka, staranna i ładnie wykończona. Ja to pewnie bym ją wybrudziła i złachała trochę, ale to ja, a Twoja zgodnie z życzeniem zamawiającej jest pełna róż i fajnie bo ja uwielbiam róże :-)
Odpowiedz
Ann gdyby ona była dla mnie to pewnie jakieś reliefy strzeliłabym .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Tak sobie stał i czekał . Tak na szybcika go pomazałam . Co o tym sądzicie            
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ren ten fiolet to inka i sie boję że jak polakieruje to coś sie zacznie dziać - nie mam fiksatywy Sad. A te zadziory po kleju nawet fajnie wyglądają Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Mery to jakiś kielich Smile. Yes to są gorące smarki Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Fajny jest i kolory też ma fajne Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl