Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Tak, ja zrobiłam dla Domi wazon, to jedna z moich "koronnych" prac jak dotąd Smile
Odpowiedz
Reklama
W międzyczasie zrobiłam sobie jeszcze butelkę . Nic nadzwyczajnego - trochę zabawy szpachlą i problem z dobraniem tła Wink                
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Też na jednej butelce pobawiłam się szpachlą i teraz nie wiem jak tą butelkę zdekupażować, stoi i czeka na natchnienie. Tobie widzę przyszło szybko- mnie się podobaSmile Zieleń u góry butelki chyba bym tylko trochę stonowała- ale tylko troszeczkęSmile
Odpowiedz
Fajna butla, bardzo udany dobór tła! Ja bym ten kolor pociągnęła ku prawie samej górze.
Idziesz jak burza! Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
DD a ja bym teraz strukturę pociągnęła do dołu Wink. Asiek ta zieleń to specjalnie taka krwista Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Fajna ta butla. Ale faktycznie, dół trochę za lekki. Prosi się strukturka. Tę serwetkę bardzo lubię. A zieleń czy krwista, czy soczysta, czy trawiasta, dla mnie za intensywna deczko. Jak dla mnie na 4+ (takie z moich czasów - skala do 5 była Wink)
Odpowiedz
Reklama
mnie się podoba, faktycznie Wiolka idziesz jak burza, podnosisz poprzeczkę, suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper!!!!!!Wg mnie dobór tła jest całkiem niezły, struktura też fajnie położona i podkreślona :-)
Odpowiedz
Ann jaką poprzeczkę ,taką butlę każda z nas potrafi zrobić . Ty wiesz jaki miałam problem z tym tłem , ale chyba jakoś wybrnęłam .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ja butelki lubie. Mnie sie niemal kazda podoba.
Ta tez. I podoba mi sie struktura, kolor. Ten motyw tez lubie.
Odpowiedz
Marta Ty nie zazdrość tylko nakładaj . Przecież to taka łatwizna . Bierzesz na paluch masę i smarujesz gdzie Ci pasi , a potem delikatna przecierka papierem i lecisz kolorami . Proste - prawda .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl