Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Justynka tego nie da się opisać to trzeba zobaczyć. Powiem tylko tyle - ta skubana Wink bierze sobie kilka kolorów na folię i tak sobie mazia i mazia , i wychodzą takie cuda Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Ależ piękny krak! Jestem pod wrażeniem! I kwiaty takie malarskie, świetna ta praca. No ale wiadomo! Ręka Mistrzyni! Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
no fajowa ta skrzynka w zyciu bym nei powiedziała że to decu- dla mnei wieko jest namalowane
brawo
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Jak dawno nie robiłam decu . Ojejuniu . Dorwałam gdzieś papier ryżowy z motywem świątecznym i powstały te oto bombki         . Nawet się przy nich zbytnio nie wysiliłam . Pomazałam tu i tam kolorowym brokatem i posypałam magicznym proszkiem. Te zmarszczki to papier . Lubię jak widać te niteczki Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
urokliwe ....lubię takie klimaty, zabieram i wieszam u siebie.
Co to za magiczny proszek???
Odpowiedz
Mnie sie bardzo podobaja. Papier ryzowy jest the bestSmile Piekne motywy.
Odpowiedz
Reklama
Piękne te bombeczki Smile podpisuję się pod pytaniem, co to za magiczny proszek ?Big Grin bo jako chemik mam tylko jedno skojarzenie z magicznym proszkiem, ale do decou to on się raczej by nie nadawał...chyba.... Lol
Odpowiedz
Ten proszek w Anglii kupują . Nie wiem czy u nas można to dostać. Podpytaj Ginger lub Hanię Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Podoba mi się klimat świąt zaklęty w tych bombkach.
To medaliony, prawda?
A możesz zdradzić jak duże one?
Odpowiedz
Cudeńka Wiolinko Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl