Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Jak nie ma szału jak jest Smile Styropian to dziad wredny ale dałaś radę, nie ma co. Na pierwszym błysk jak trzeba, ryżowiec z vino bianco ślicznie się prezentuje i jutowe dupki fajne Smile
Odpowiedz
Reklama
Marta dzięki . Nie taki on wredny Wink. Nie lakieruję milion warstw bo na ryżu to raczej bez sensu a vino bianco uwielbiam .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Buzia się śmieje na widok takich pisanek Wink))
Świetne pisanki Wiolinko Wink
Odpowiedz
Wiola, szału ni ma? Z nadmiaru szału to tylko oszaleć można. Widziałam w sobotę "dzieła". Nie pytaj...
Mnie bardzo sie podobaja takie jajucha jak Twoje. To z dziewczynką słodkie (znaczy najsłodsze, bo słodkie, jasne i radosne wszystkie).
Odpowiedz
Cudne, radosne, wiosenne. Najpiękniejsza pierwsza Heart Niestety cavi zakosiła, a i inne się też na nią porywały ;P
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Jej, ale śliczne ! Smile wszystkie mi się podobają, ale zajączki na czwartym zdjęciu mnie po prostu rozbroiły ! zabieram je i nic mnie nie obchodzi Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Dzięki Smile. Fajnie że się Wam podobają .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Tak, tak - pierwsze najpiękniejsze! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Postawiłam na prosty decu i machnęłam trochę magnesów Wink . Myślę że nikogo nie dziwi że motywy dzieciowe                    
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
no i fajne magnesiki Smile lubię bardzo je robić Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl