Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
No tak, widać dzieciaczki i nie są zapaćkaneWink A to, że magnesy porządnie zrobione to wiadomo przecież Smile
Odpowiedz
Reklama
Oli no Ty wolisz głęboką wodę Wink. Ja nie umiem pływać więc wybieram plaże Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiolu, skąd Ty wytrzasnęłaś takie słodkie obrazeczki? Magnesiki śliczności Smile
Odpowiedz
Ania w sieci znalazłam Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Przejrzałem trochę stron wstecz, stylowe kielichy robisz Smile Ja od szkła od dłuższego czasu "odpoczywam" zniechęcony niewspółpracującymi butelkami ;d
Odpowiedz
Przecież szkło to taki wdzięczny temat Smile. Co Ci nie wychodzi? Oli ja nie używam żadnych primerów .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Ale tapowanie odtłuszczonego szkła akrylem to chyba też gruntowanie/primerowanie?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ja tych "specjalistycznych" preparatów to mam mało, i na szkło zawsze dawałem białą farbę (i to jeszcze taką do ścian bo te z plastycznych są drogie Big Grin) ona się trzyma różnie a że ja mam też problemy z fakturą po tapowaniu, o czym już było u mnie w wątku, to potem patrzeć na to nie mogłem. W kolejce czekają piersiówka, flakonik po perfumach i taki słoik ze szklanym wieczkiem i doczekać się nie mogą przez to ;d
Odpowiedz
Futrzak ja też gruntuję farbą do ścian Wink. Wiesz co jest najlepsze do tapowania. Gąbeczki kosmetyczne Smile. Delikatnie nanosisz farbę raz przy razie i masz gładką powierzchnię Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
o a mam je! mam zmywak kuchenny pocięty, silikonowe gąbeczki kosmetyczne i te gąbki na patyku "specjalne do dekupażu: ;d robię tymi ostatnimi bo się brudzić nie chciałem a tu widzę praca poświęceń wymaga ;D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl