Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Bardzo ladne. I ladny motyw. Troche zapachnialo jesieniaSmile
Odpowiedz
Reklama
(03-17-2015, 06:14 PM)oli napisał(a): Fajnie wyszły. Tez mam tę serwetkę i żyłuję, macam i przekładam z miejsca na miejsce, bo mi jej żal :-P

OOOO!!!! To tak jak ja! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
O, a ja myślałam, że to krak z serwetki. To zmienia postać rzeczy - bardzo ładnie Ci wyszedł Smile
Odpowiedz
Dzięki, dziewczyny Smile Co do kraka, to nie jestem do końca zadowolona, bo fragmentami mi wyszedł za delikatny, to znaczy chciałam żeby był delikatny, ale w niektórych miejscach przesadziłBig Grin
Też miewam skłonnosci chomikowe na serwetki, ale jak mi do pomysłu pasuje, to kopię się w tyłek i mówię sobie - nie ma chomikowania, pasuje, to ciach. Będą nowe wzory, też ładne Wink
Odpowiedz
podstaweczki bardzo udane i nieprzekombinowane, podobają mi się :-)
Odpowiedz
Dziękuję, Aniu Smile
Oli, żeby mnie krak wychodził tak jak ciasta drożdżowe, to ja bym była szczęśliwa, drożdże mnie chyba lubią, bo już nie pamiętam, żeby mi coś drożdżowego nie wyszło (w przeciwieństwie do ptysiowego, ech...).
Odpowiedz
Reklama
Bardzo ładne, nieprzesadzone. Spękania pasują idealnie. Bardzo ładny motyw.
Odpowiedz
Ja też mam taką serwetkę . Chyba najbardziej nadaje się na takie podstawki . Fajne są Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Znam serwetkę i na podkładki wpasowała się idealnie Wink
Odpowiedz
Różyczko, Mery, Wiolu, Haniu - dziękuję Smile

A teraz stadko tegorocznych jajek, każde ma na sobie coś co robiłam po raz pierwszy (takie testowanie technik na jajach Wink).
Wszystkie razem:
   

Pierwsza moja wierconka (z kurzej wydmuszki):
               

Pierwsze złocenie płatkami (pod spodem reliefy z masy Fluggera):
           

Pierwsze kucie (też na Fluggerze):
       

   

I pierwszy akryl klejony od środka:
               
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl