Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Klimaty morskie to zupełnie nie moja bajka, ale wszystko co zostało napisane jest prawdą Smile pięknie skomponowana kolorystycznie praca, mnogość detali i całość pięknie wyważona, brawo Smile
Odpowiedz
Reklama
https://www.youtube.com/watch?v=ZmTzCLKvUzw...piosenka imieninowa dla Taty a ode mnie gratulacje dla Ciebie .Piękna praca i gro pomysłów i inspiracji dla innych czarodziejek w niej jest Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Przecudna praca. Gratuluję serdecznie Wink
Odpowiedz
Dziękuję ślicznieSmile Wygrana w konkursie to wielka radość, a Wasze komentarze jeszcze dolewają miodku Smile
Tacie o konkursie oczywiście powiedziałam.
Odpowiedz
Dziękuję Smile Tak, tapeta. Początkowo chciałam się bawić szpachlówką, żeby zrobić fale, ale stwierdziłam, że tapeta równie dobrze spełni tą rolę Wink
Odpowiedz
To był strzał w 10 Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Żeby nie było, że nic nie robię Wink Coś tam robię, większość rozgrzebana, czeka na dokończenie, albo na zdjęcia.
A tutaj takie dwa wynalazki, eksperymenty fakturowe.
Pierwsze powstało z potrzeby miecia wazonu z szerokim otworem, ale potem stwierdziłam, że może również służyć jako lampion. Nie do końca wyszło to co chciałam, bo miała być faktura jak kora, a jest nie-wiadomo-co. Przed lakierowaniem bardziej przypominało korę.
Drugie to puszka po oliwkach, na mniejsze pędzelki. Spersonalizowana, a co Big Grin Faktura z mokrych ręczników papierowych, klejonych wikolem.
                   
Odpowiedz
Z matem na pewno masz rację, pewnie jeszcze będę próbować.
Na puszce, precyzując, całość to ręczniki, a kółko to denko od serka, czy czegoś takiego (dziękuję, Renatko Smile), "wytłaczane" długopisem.
Odpowiedz
szalejesz z fakturkami Wink jak dla mnie to ta pucha jest fantastyczna !! pięknie wygląda, jak kute z folii czy inne czary mary :O boska !! a czym przykleiłaś to wytłaczane kółko ??
Odpowiedz
(05-20-2015, 09:34 PM)Ataner napisał(a): Gdybyś tak mocno nie spersonalizowała tej puszki na pędzle, to już byś jej nie miała, ale wiedziałaś, co robisz, pisząc swoje imięTongue
pomyślałam sobie to samo Big Grin
(05-20-2015, 09:34 PM)Ataner napisał(a): Bardzo mi się podoba ten latonagem w Twojej odsłonieSmile Brawo!
a co to jest latonagem ?? Huh
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl