Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Wiolu, rumienię się. A na poważnie to zazwyczaj mam wrażenie, że wszystko robię zbyt szybko, niecierpliwie, bo ciekawa jestem co wyjdzie. A praca by zyskała na odrobinie cierpliwości Wink
Elu, dziękuję Smile Przypisanie mojej pracy Grażynce, to dla mnie zaszczyt.
Dziewczynki, nakładanie Talensa jest proste jak drut, w końcu zrobię ten filmik, który już obiecywałam, będzie widać. Obiecuję, że w najbliższej przerwie pomiędzy przeziębieniami mojego dziecka (czyli jak będzie w przedszkolu), zbiorę się do tego. A dzieć musi być w przedszkolu, bo ma za duże parcie na szkło Tongue
Justynko Smile Być rozpoznanym po denku zakrętki - bezcenne Smile
Oli, statyw mam. I raczej będę musiała albo pozostać przy lampie, albo bawić się statywem. Kompakty z jaśniejszymi obiektywami kosztują tyle, że spokojnie by wystarczyło na lustrzankę z dwoma obiektywami Big Grin Z lampą jest po prostu szybciej niż na statywie z zabawą w manualne ustawienia, a zwykle na zdjęcia mam czasu... mało Sad I małe rączki ciekawskiego człowieczka do kompletu Wink
DD, mogę się tylko bardzo cieszyć Smile
Odpowiedz
Reklama
I jeszcze jedna butla zrobiona w międzyczasie Smile Teraz powinnam zrobić do niej cytrynówkę, na razie będzie w zastępstwie mieszkać w niej pigwówka Smile

               
Odpowiedz
Przepiękna butelczyna Smile ahh,....zazdroszczę wam tych pigwówek i cytrynówek Shy
Odpowiedz
Świetna. Lubię takie butle na mocniejsze trunki. Super!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Moje nalewki nie mają takich ubranek Sad. Karola no cóż mam powiedzieć - świetna praca.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Chyba się zakochałam w tej butli. Jest cudna Wink)) Te cienie i kropeczki są przepiękne Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Kolejne śliczności.
Te kropki, te cienie i ten błysk!
super!!!!! Big Grin
Odpowiedz
Pokropeczkowane prima sort! Cała De Luxe Smile
Odpowiedz
Bardzo mi się podoba podkreślenie napisu "De Luxe" Smile Wszystko do siebie pasuje, wszystko się dogrywa Smile
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Mer, dziękuję Smile Zapisz się na Mikołajki to może Ci Mikołaj przyniesie napój wyskokowy z żółtych owocków Wink
Oli, DD, Wiolu, Haniu - ślicznie dziękuję Smile
Lady, bierz się za serwetkę i nie przejmuj się, w razie czego - mam takich chyba kilkanaście i jeszcze z pomarańczami z tej serii - wołaj to podeślę Smile
B-b, dzięki Smile
Grarutku, smacznego Wink
Justynko, Tinu, Muszko, Renatko, miło mi bardzo, dziękuję Smile

Co do cieniowania, to jest ono robione (oczywiście Tongue) czarną patyną Talensa Wink

A teraz kolejna zaległość, jeszcze sprzed wakacji. Pudełko imieninowe dla mojego Niemęża. Jak po wątku zwierzątkowym widać, koty lubi Smile

Góra i dół na matowo, boki i środek woskowane.

                   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl