Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek
.....
Odpowiedz
Reklama
Kur...czaczki, nie umiem poradzić sobie ze zdjęciami. Popracuje nad tym i wstawię.
Jestem gamoń komputerowy (nie tylko komputerowy Sad)
Odpowiedz
Pudełko motylowe. Wierzch pudełka to serwetka. Pociapany patyną na brzegach. Pociągnięty złotym kameleonem i lakierowany połyskiem. Dół pudełka to dwa kolory bejcy i motylki z szablonu malowane ciemnobrązową farbą. Potem przetarte złota pastą i wylakierowane. Wnętrze pudełka też wyzłocone (zarówno komora jak i wieko), ale kameleonem jak wierzch. Tak na złoto. Zdjęcia są jakie są Sad
Liczę na "wytknięcie" co nie tak jest Smile


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
Bardzo fajne. Podoba mi się kolorystyka i to "ciapanie". Nie jest to takie łatwe, jak niektórzy twierdzą. Twoje ładnie otula obrazek.
Szkoda, że nie ma zdjęcia dołu i środka Sad
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
i pozostałe


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
DD już są pozostałe Smile

Zdjęć to ja nie potrafię robić. A już na pewno ich poprawiać Sad
Odpowiedz
Reklama
Kiedy tu nie ma czego wytykać palcem bo pudełko motylowe jest przecudne Smile może tylko te boki był zrobiła jedną bejcą a nie dwoma, ale to kwestia gustu Smile bardzo bardzo ładnie zrobione. Bardzo fajnie wygląda ten kameleon Smile też mam taki lakier ale jeszcze go do niczego nie użyłam.... u ciebie bardzo ładnie to wszystko się mieni, podejrzewam że na żywo wygląda jeszcze ładniej bo wiem że jak są takie złote akcenty to ciężko to na zdjęciach pokazać Smile
Odpowiedz
Dziękuję za dodatkowe zdjęcia w imieniu swoim i innych Smile Motyle cudne! Jeśli chodzi o dół, też bym pewnie jednym kolorem pociągnęła lub bardziej zamieszała. Środek super, wszystko ładnie się komponuje. Brawo.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Świetnie to zrobiłaś . Ten motyl w fioletach na wieczku wymiata SmileSmile. I patynowanie kurczę też je lubię . Motylki na boczku są boskie .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ależ cudnie Ci wyszło to pudełeczko motylkowe ;o))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl