Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek
No i rozkradli takie pięknosci, nic nie zostało Sad Gładź jak szkło, nie jak puszka Smile
Odpowiedz
Reklama
Malgano, wszystkie mają wieczka z giętkiego plastiku. Nie malowałam ich, bo już wcześniej robiłam puszkę z takim wieczkiem. Po niedługim czasie lakier i farba poodłaziły to teraz dałam sobie spokój...
Reni, akurat ta przez Ciebie wybrana już zaklepana Sad Duży (znaczy starszy) zabiera ją do pracy. Gładkie puszki, bo takie wybierałam kupując kawę (ta sama kawa bywa i w gładkich i w rowkowanych puszkach), a dwie dostałam od koleżanki.
Zuzek, te na środkowym zjęciu są z krakiem, tylko z różnymi patynami.
FutrzaQ, na puszkach jest sporo lakieru, ale wszystkie się zamykają i chyba nie szybko zrapie się lakier. A jak się zdrapie to się domaluje Wink
Muszko, wiesz jak to z kraczkami, albo nie wychodzą, albo wychodzą według ich "zasad" ... pieruny zatracone no...
Marta, po całości zupełnie to ta paryska, pozostałe z dwóch części - jedna strona, później druga. Wyjątkiem jest ta "obluszczona", bo tę okleiłam kwadratowymi motywami i dodałam listki.
Cavi, te nie są są gładkie, w każdym razie nie tak jak bym chciała, ale trudno...

Dziękuję Duszki Smile
Odpowiedz
Aha, nie są gładkie, mhm...
Miałam okazję w niedzielę podziwiać na żywo Twoje szkatułki u Renatki, nawet jak puszki są tylko w połowie tak wylakierowane, to i tak szaleństwo Smile
Odpowiedz
Cavi, no fioła mam Undecided
Odpowiedz
Fioł fiołem, ale ja i tak chcę zobaczyć jak Ty to robisz Smile Chociaż jedną warstewkę chcę zobaczyć jak nakładasz Wink
Odpowiedz
Nakładam zwyczajnie, ale jak bombelki wyłażą, to Ty mnie już nie chciała byś widzieć, a napewno nie słyszeć... Sad
Odpowiedz
Reklama
Dzięki Olik Smile Tylko czemu szalone..?
Odpowiedz
Aaaa... Słoiki będą mniej "świetliste" Smile
Odpowiedz
Matowce też mam Wink
Odpowiedz
Grażynko, dziękuję Smile Wiesz, można zainwestować w kawę w puszcze zamykanej, zmalować, a później tylko uzupełniać pojemnik Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl