Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek
Najbardziej podoba mi się jasny klucznik i jasny chustecznik Smile a na tym pierwszym kluczniku piękne Ci wyszły spękania, jak zawsze podziwiam :O
Odpowiedz
Reklama
Merilon, dzięki Smile
Marta, Dragon-a bejc jest duży wybór w LM. Ale wiesz co, mam starą bejcę (taka sprzed prawie czterech lat) i kupioną z miesiąc temu, tego samego producenta i kolor o tej samej nazwie. Ta nowsza jest ciemniejsza. W różnych regionach Polski w tych samych budowlańcach jest nieco inny asortyment. Dostosowywany jest do potrzeb klientów na danym terenie. Jeśli chodzi o bejce Dragon-a to nie widziałam nigdzie większego wyboru kolorów niż w LM w stolycy.
Odpowiedz
No właśnie... do najbliższego LM mam kawałek a do stolycy jeszcze dalej Big Grin No nic. Może się jeszcze trafi ślepej kurze... Wink
Odpowiedz
Zawsze można zwierzyć się z potrzeb i wskazać ich miejsce Wink
Ewentualnie skorzystać z:
http://www.leroymerlin.pl/szukaj.html?q=...rawdz=true
Odpowiedz
Eek
A gdzie się moja kszynka podziała ???
Crybaby
Odpowiedz
No bywa i tak...
Odpowiedz
Reklama
Trochę stara szkatułka.
Drewienko bejcowane, paski spękane, przetarte pastą i wylakierowane.
Zdjęcia robione w róznym świetle i żadne nie oddaje tego co widzę oczyma swemi.
Coś z nimi..?


                   
Odpowiedz
A na wieczku co dałaś? Te spekania na paskach to jednoskładnikowe? Ponieważ jest złota zabieram Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
No i moja! Big Grin
Inie oddam nikomu! Tongue
A jak już ją zakosiłam to proszę mi wytłumaczyć co się tam dzieje na wieczku i pod nim. Bo resztę to chyb wiem . Chyba Big Grin


Edit. A jednak nie moja Sad Jaka szkoda Sad((
Odpowiedz
Wieczko intryguje. To iluzja czy prawdziwa faktura?
Uwielbiam brązy. Świetny pomysł ze spękami na paskach. Już sobie wyobrażam jak ją wymuskałaś lakierem Smile Bardzo mi się podoba.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl