Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek
Świetne pudło. Najbardziej podoba mi się motyw obrazków i kolor bejcy. No i metale super są.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Piękny ten ptaszkowy motyw! Smile
Mi troszkę nie pasują właśnie te uchwyty. Jakoś mi się z trumną kojarzą Tongue Wink Przepraszam...
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Pudło jest przepiękne, jednak mi te narożniki tutaj nie pasują. Albo nie dała bym nic, albo inne mniejsze i delikatniejsze. Kolor bejcy jest przepiękny, no i ten motyw w środku, bardzo mi się podoba Smile no i numero uno u mnie to to zapięcie, piękne jest, takie chińskie Smile
Odpowiedz
Smile Bardzo Wam dziękuję! Za każdą opinię z osobna. Pudło nie jest doskonałe, ale wierrzcie mi, że trochę pracy w nie włożyłam, no i trochę serducha też Smile Na pyndzle pidło się nada Wink
Odpowiedz
Żal na pyndzle..? Nie żal wcale! Smile
Odpowiedz
Fajne pudło na skarby. Duże narożniki trochę mi przeszkadzają - tylko trochę Wink ...ale motywy cudne! to jakiś papier czy transfer? I zapięcie dla mnie super. Było już z skrzynką?
Odpowiedz
Reklama
B-B, dzięki Smile Zapięcie oddzielnie nabyte.
Odpowiedz
Rany gościa..! Głosy Lady słyszy..! Big Grin
Odpowiedz
Chustecznik...
       
Odpowiedz
Muszko, no gdzie elegancja jak do gołej zjechane..? Bo zjechane, ale przed lakierowaniem Wink Klimat ma... coś jak "Piła" Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl