Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Kurka ja wolę Haniuś Twoje prace te "po Twojemu" -cieniowane, kropeczkowane, kolorowe. Ja nie podchodzę do sprawy zamówień "klient nasz pan", bo gdybym tak robiła to bym nie miała żadnej przyjemności z tworzenia decou. Albo klient się zgadza na moje warunki i moją wizję, albo niech szuka innego decoutwórcy. Jedyne na co pozwalam to wybór motywów i kolorów, ale reszta po mojemu :-)
Odpowiedz
Reklama
"Klient nasz partner" Smile

Hania - a tej sąsiadce zrób ze dwie pisanki w te maczki Smile
Odpowiedz
Aniulka... Lubię moją sąsiadkę to robię tak, jak ona sobie zażyczy Wink) Skromne to prace, bardzo skąpe we wzorki ale... Nie dość, że fajna sąsiadka to jeszcze klientka i do tego jeszcze to Ona w zeszłym roku sprzedała moje 220 pisanek Wink)
Parvi... Już się robi pisanka w maczki Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
wiedziałam, wiedziałam!
Odpowiedz
Bardzo dziękuję Wink))
Chustecznik minimalistyczny ale są ludzie ( w tym jeden mój syn) którzy lubią minimalizm Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Chustecznik jak chustecznik, ale pisanki- cudo!
Odpowiedz
Reklama
(01-22-2014, 11:25 AM)abask napisał(a): Chustecznik minimalistyczny ale są ludzie ( w tym jeden mój syn) którzy lubią minimalizm Wink))
O, ja bardzo lubię! Dlatego niewiele swoich prac zostawiam dla siebie, lubię je robić, ale wcale nie chcę się nimi otaczać, nadmiar wzorów, faktur i kolorów jest dla mnie męczący i chaotyczny. Więc się wcale nie dziwię takim zamówieniom, jak te minimalistyczne makowe gadżety Smile
Odpowiedz
A tutaj kolorowy zawrót głowy, Abasku pracownia wspaniała.... Relief na ścianie magiczny......... Big Grin
Odpowiedz
Dziękuję dziewczynki Wink))
Ja to czasami nawet lubię te nicości na przedmiotach Wink)) Ale tylko czasami Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Kilka puszek na własne i synowej potrzeby Wink)
       
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 39 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl