Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Nie zabujajcie sie WinkSmile.
Odpowiedz
Reklama
(02-17-2014, 11:03 PM)natabus napisał(a): Kompletnie nie moja bajka ale oczy są intrygujące, ciekawe jak gościu wygląda jako całość?
Skoro sfotografowano tylko oczy, to... obawiam się, że reszta może być deczko rozczarowująca Tongue Pomyślcie, on może być mały, łysy i gruby!
Odpowiedz
(02-18-2014, 02:27 PM)Erato napisał(a):
(02-17-2014, 11:03 PM)natabus napisał(a): Kompletnie nie moja bajka ale oczy są intrygujące, ciekawe jak gościu wygląda jako całość?
Skoro sfotografowano tylko oczy, to... obawiam się, że reszta może być deczko rozczarowująca Tongue Pomyślcie, on może być mały, łysy i gruby!

Ale te oczy... Nie można mieć wszystkiego Wink
Odpowiedz
Dzisiaj mam dla Was niciak. Widziałam kiedyś podobny i mnie się też zachciało. Dodatkowy bodziec to kupiona złota porporina, która tutaj mi się przydała. Jak zwykle, karton po butach. Fotka po położeniu warstwy białej farby i przymiarce ozdobników. Farby, lakier i efekt końcowy jest taki Wink
                   

                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Pudełko jak wydobyte z Titanica (tak mi się skojarzyło). Że piękne, cudne, zarąbiste to widać!!! Kopara opadła. A jak Ty to usztywniłaś? Nie pokruszy się jak by tak niechcący położyć coś na wierzch (chodzi mi o taśmę)? No niesamowite to pudło. i Pomyśleć, że było chwilowym opakowaniem butków. Hania, w Twoich łapkach to każde byle co nabiera wartości i to niemałej.
Odpowiedz
Pomysl super. Przynajmniej masz swoj niciakSmile
Podobalo mi sie rowniez przed pomalowaniem. Tak sobie mysle, ze u mnie by to wszystko poodpadalo. ja na bank cos bym na wierzch polozyla i...kicha...
Odpowiedz
Reklama
dziękuję Wink))
Jest tylko wylakierowane i myślę, że nic się nie stanie bo w dotyku jest sztywne. Czas pokaże. Nie używa się takiego pudła 5 razy dziennie to jest szansa, że wytrzyma bardzo długo Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Oby wytrzymało, bo jest... zjawiskowe...? Pomysł miałaś niebanalny. Smile
Odpowiedz
Dzięki dziewczynki Wink)
Pomysł nie jest mój. Widziałam podobne w necie i mi się bardzo podobało więc sobie takie zmajstrowałam Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Ile ja pomysłów z neta odgapić chciałam... a wyszło... nie wyszło... Sad
Pomysł pomysłem, wzór wzorem, a to "coś" w łapkach trzeba mieć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 42 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl