Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Lubię prace z kawałków drewna, takie, że z każdej strony widzi się coś innego i każdy widzi coś innego. Rybka podoba mi się.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
Heh, Ruda dzięki za piosenkę Smile Jomajka, dzięki.
Reklamy googlowe są naprawdę osłabiające... Gdy włączam mój wątek, ciągle wyświetlają sie reklamy leków na chore zatoki Big Grin Nie Ryskie, rzecz jasna Tongue
Odpowiedz
Oli, mogłaś kiedyś np. w mailu napisać, że uwielbiasz zupę grzybową, a google to wyłapało... Smile

Dziewczyny, a ja w sumie reklam to nie widzę.
Mężu zainstalował mi na komputerze jakiś taki program, który blokuje reklamy. Nazywa się Adblock Plus i życie z nim jest naprawdę piękne.
Jeśli natomiast chciałoby się oglądać reklamy na danej stronie, to można to w ustawieniach zaklikać.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
No to mój niemężu chyba dostanie zadanie bojowe Big Grin
Odpowiedz
Blokuje Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
No działa !!! Dziękuję :*
Odpowiedz
Reklama
Drimka i Arcybiskup Tongue Qrde na iPadzie to ja tego zainstalować nie poradzę. Ale niech no się dorwę do lapka Big GrinCool
Odpowiedz
Cieszę się Waszym szczęściem Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Abp Big Grin kto by pomyślał, że Wam taką znakomitość na komputery zapodam
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Po obłędnej butli, którą dziś pokazała oli, to się z tą powinnam gdzieś głęboko schować...
Ale może Prostym Dekupażystkom się spodoba Wink
No właśnie, nie ma czego opisywać - naklejona serwetka, podmalowane linie, wypukły napis (był już na butelce i średnio pasuje, bo w 1887 roku to o jazzie chyba jeszcze w Nowym Orleanie nie słyszeli Wink ) przetarty pastą postarzającą. Lakier. Finito Big Grin
Po wypieczeniu lakier mi spękał na zakrętce i jest do poprawienia, ale chyba na zdjęciach udało się tego nie pokazać Tongue

PS dedykacja dla oli - nieokrągła butelka Wink

Aha, mam jeszcze pomysł, żeby na szyjce zawiązać czarną albo kremową muszkę, ale na razie nie mam z czego zrobić...


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl