Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
A tu znowu wysyp-iskoSmile Kurde, morska i ludowa cudne. No i zabrana przez Vikę tez piękna. Poszalałyście Duszki z jajcami, oj poszalałyście.
Mam moralniaka, że ja żadnej nie uczyniłam tego roku Sad
Odpowiedz
Reklama
no co za ludzie, no! Wszędzie pozabierane Sad a dla mnie to już nic nie zostało....chyba se zrobię! taką na gazie, O!
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Wszystkie, wszystkie wyjątkowe w swej urodzie, wszystkie! Aż nie wiem, którą wybrać na królową wysypu jajecznego. Wszystkie cudne.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
No i znowu mi się dzięki Wam gęba od poniedziałku śmieje, bo sobie poczytałam komentarze Smile
Bardzo, bardzo mnie cieszą i dziękuję! Heart
Odpowiedz
Jajca piekne. Slicznie sie blyszcza. Podziwiam, ze chcialo Ci sie oklejac gaza, bo ani to duze, ani powierzchnia prosta.
To z krakiem tez zle nie wyglada. W czyms nieudanym tez mozna znalezc dobre strony.
Natomiast to rybkowe wymiata. Absolutnie nie pasuje do wielkanocy, jednoczesnie przykuwa wzrok bardziej niz takie typowo wielkanocne.
Odpowiedz
Dorota, ja tę gazę chyba ze trzy dni kleiłam na tym jajku Big Grin Na początku łatwo, ale potem, żeby to jakoś w miarę równo podoklejać, to już nie było tak fajnie. A nie chciałam ciąć w paski, żeby jajko nie wyglądało jak mumia Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Świetne pisanki! Ta lawendowa pijana tzn na gazie śliczna Wink)

Jednego nie rozumiem. Vika przecież zbiera te z ptaszorami to na kiego jej różane?
Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Tu nie ma nic do rozumienia, kaprys miałam, zabrałam i już. Przyjmij za aksjomat.
Odpowiedz
(04-14-2014, 11:38 AM)Erato napisał(a): Dorota, ja tę gazę chyba ze trzy dni kleiłam na tym jajku Big Grin Na początku łatwo, ale potem, żeby to jakoś w miarę równo podoklejać, to już nie było tak fajnie. A nie chciałam ciąć w paski, żeby jajko nie wyglądało jak mumia Big Grin

Widzialam i mialam kiedys takie ''cus'' co wygladalo jak gaza ale bylo cale olepione proszkiem. Moczylo sie to chwile az proszek namoknie i nakladalo. Gaza latwiej sie naklada i mniej zmarch sie robi. Cos jak nakladanie gipsu na zlamana rekeTongue
Odpowiedz
Vika... No nie bądź taka jak Twojego ojca dzieci. Daj innym uszczknąć tego i owego Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl