Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: RE: decoupage - Wiga. Dzieciowe pudełko str.101
Ładny kielonek! Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Graż i Zu Heart
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Juz do niego powzdychalamSmile Z tych wszystkich ktore zrobilas chyba ten zasluguje na pierwsze miejsce. No chyba, ze wyswiecisz za chwile jeszcze piekniejszy.
Ale ten jest naj. Chyba wlasnie za ten delikatny wzor.
Odpowiedz
Dora dzięki . Ten bzowy wzór też mnie urzekł . Właśnie robię z nim talerz . Wkrótce pokażę Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Kielich wygląda lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciach . Był dla mnie miłym zaskoczeniem.Nie wiedziałam co na nim będzie.No i moje ukochane bzy i fiolety.Takie jakie mam w Łódzkim ogrodzie a których wiosennego kwiecia nie widzę . Przywiozłam sobie w tym roku sadzonkę jak i ten kielich...Chciałam pamiętam kupić taki papier ale akurat nie było w sklepie.Jak Pawlaczka pisała u siebie w profilu Vino Bianko myślałam o Winie (kurcze głodnemu chleb na myśl ) hahahah . Blush Piszesz Wiolu,ze to jest piasek na nóżce?Taki prawdziwy najprawdziwszy? Czy to znowu jakiś specyfik bo ja jakaś taka do tyłu jestem z preparatami. Shanna możesz sobie powzdychać do kielicha bo i jest do czego.Jest bardzo piękny! Każdy kto na niego patrzy pyta czy ja zrobiłam to cudo.Mówię ,że nie .Takie zdolności ma inna czarodziejka.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Magda na tej nóżce i obwódce jest taki zwykły drobniutki piasek . Wykorzystuje sie go do dekoracji w szkle . Miał taki piaskowy kolor ale go pomalowałam tym vino bianco i dlatego jest taki błyszczący Wink.

            to druga z prac którą zaczęła Ania będąc u mnie . Ann wiesz że Ewka zabrała ją w poniedziałek nieskończoną Smile . Dobrze że zdążyłam pstryknąć kilka fotek. Dziewczyny czyż to pudełku nie wygląda jak ręcznie malowane? Te podmalowywania to jest to co Anka lubi najbardziej . Wycisnęła sobie kilka kolorów farb na folię i tak maziała - ja się chyba tego nigdy nie naumiem Sad. A jak Wam sie podobają spęki . Znam jej patent na takie superaśne . Już niedługo spróbuję może na 3 pracy którą u mnie zaczęła Wink. No chyba że koncepcja mi się zmieni ( jest do wyboru albo spęki albo relief ) lub coś spitolę .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
:-) i co zabrała w takim stanie jak ja zostawiłam???? nie lakierowałaś dołu nawet????
Odpowiedz
Nic nie robiłam tak jej sie spodobało że je po prostu zabrała Smile
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
wyślij mi foty to sobie na bloga wrzucę :-)
Odpowiedz
A może te kwiaty są jednak namalowane??? SmileSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl