Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
(09-13-2014, 11:58 AM)DecouDream napisał(a): Szczęściara... Happy

Smile)))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Ja już bombonierkę podziwiałam na fb...a teraz przyszłam się dalej zachwycać. Na początku też myślałam tak jak Violka,ze to pudełko będzie.Hania powiedz mi...Czy jest coś czego nie potrafisz udekorować ? Chyba powinnam Tobie przesłać moje słoiki po kawie do dekoracji, bo tobie to wychodzi dużo lepiej niż mnie.Zrobiłam słoiki na początku mojej działalności decoupage wtedy gdy nie miałam pudełek do ozdabiania... i już więcej nie wróciłam do nich.Nie mam do nich takiego zacięcia jak Ty.No i talentu.Kiedyś chyba wam pokażę moje słoiki.Nie umywają się do Twoich Haniu.Twoje są przepiękne.Bomboniera cudowna.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Bardzo dziękuję Wink))
Jak już pisałam, ja lubię słoiki dlatego, że często z nich korzystam i wtedy mpje prace ( te lepsze czy też te gorsze) cieszą moje oczy Wink)
Nie potrafię zrobić porządnego kraka Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Dziękuję Wink))
Muszę przyznać, że moja synowa także zadowolona z tej bombonierki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(09-13-2014, 04:58 PM)abask napisał(a): Nie potrafię zrobić porządnego kraka Sad

Potrafisz, potrafisz, tylko jeszcze... i tak dalej Tongue

A bomboniera super!
I taka smakowita, że hej Smile
Odpowiedz
Hania to rób ten sprayowy Wink. On zawsze wychodzi Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Dzięki moje dziewuszki Wink))

Muszę nad krakiem popracować Wink))

Wiola... Ten sprayowy nie zawsze mi pasuje kolorystycznie.
Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Łał, prześliczna ta bombonierka !!! jaki superowy pojemnik, nigdy takiego kształtu nie widziałam :O ślicznie go ozdobiłaś, tak delikatnie i romantycznie wręcz.... nie dziwię się synowej, też bym takie cudeńko skonfiskowała Naughty
Odpowiedz
Mer - dziękuję Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Dzisiaj skrzyneczka pt "Pamiętajcie o ogrodach". Cegiełki są powycinane z kartonu, oklejone chusteczkami jednorazowymi i pociapane różnymi kolorami farbek. Furtka to patyczki od lodów, do tego zawiasy skrzyneczkowe a gwoździki to relief. Kłódeczka wycięta również z kartonu.
                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl