Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75
Piękny ten klucznik Wink
Nie chcę sobie nawet wyobrażać Twojej miny po rozpakowaniu pracy.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Tak to właśnie jest z tym naszym decou. Plany planami, a wychodzi inaczej. Znam to uczucie. Nie pokazałaś efektu końcowego, ale z tego co tutaj widzę, jest bardzo dobrze. Piękny brąz, obraz z serwetki dobrze dopasowany, dwuskładnikowiec też mi się podoba, przetarcia super. Dla mnie fajna praca Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
klucznik piękny, motyw idealnie dobrany dla myśliwego,
szkoda tylko pracy włożonej w wykonanie tego klucznika
Odpowiedz
Uleńko, Ty się nic, a nic nie przejmuj, wiem z autopsji, że takie bubu często się w końcu przeradzają w coś niesamowicie interesującego, coś, czego normalnie byś nigdy nie zrobiła Smile
Nos do góry!

A mnie się i tak podoba!!!!
Odpowiedz
Lampioniki ze światłem pokazały swój urok. Vika dobrze gada, dopiero ze świeczuszką widać ich cały urok.
A klucznik bardzo ładny. motyw bardzo pasuje i do takiej pracy i dla myśliwego. Piękny jest.
Odpowiedz
Ja tam za klucznikami nie przepadam, ale ten mi się bardzo podoba, no przynajmniej w fazie utrwalonej na zdjęciu Wink
Żadne to wypociny moja droga, czas już zmienić tytuł wątku!
Odpowiedz
Reklama
(10-13-2014, 05:52 PM)Erato napisał(a): Żadne to wypociny moja droga, czas już zmienić tytuł wątku!

Popieram Happy
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(10-13-2014, 06:15 PM)DecouDream napisał(a):
(10-13-2014, 05:52 PM)Erato napisał(a): Żadne to wypociny moja droga, czas już zmienić tytuł wątku!

Popieram Happy

I ja "za" jestem. Ani pierwsze, ani wypociny.
Odpowiedz
Blush Hmmmm i cóż ja mam na to powiedzieć ;o)))

Dziękuję Wam dziewczęta już choćby po to tylko tu zaglądam:
po Wasze ciepłe słowa pochwał i zachęty do dalszej pracy, że o ogromie wsparcia i wiedzy tajemnej nie wspomnę ;o))))

Jakoś mi to chyba nie po polsku wyszło ;o))) bom się wzruszyła okrutnie ;o))
Odpowiedz
(10-12-2014, 11:15 AM)wiolka42 napisał(a): Nie wiem po co zachciało ci się tego kraka . Mi on tam wcale nie pasuje . Praca bardzo ładna Smile -przymykam oko na spęki Wink.

No właśnie! I pokarało Cię za nadgorliwość! Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl