Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Żeby nie było, że nic nie mam. Taki sobie lawendowy słoiczek na malinową herbatkę ( Może na rumiankową albo miętową)
               
Odpowiedz
Reklama
Ajajaj.... jaki słodki słoiczek Smile jestem pierwsza, więc zabieram Smile
Odpowiedz
Smile

Musiałam zrobić malutki bo mi potrzebny na wyjazdy szpitalno jakies tam Wink)
Odpowiedz
Małe cudo. Zapachniało lawendą... Fajne!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
małe jest piękne
Haniu wycinałaś, wyrywałaś czy nakleiłaś po całości serwetkę?
bo jeśli wycinałaś to podziwiam Cię za cierpliwość i dokładność
Odpowiedz
Proste i śliczne Smile
Odpowiedz
Reklama
Dzięki dziewczynki ale ten słoiczek to taki tam prościutki.
Lawenda nie wchodzi na zakrętkę, która była oklejana osobno tylko jakoś tak się spasowało troszkę.
Tereska... Ja obdarłam górę motywu z nadmiaru serwetki a reszta to całość Wink
Odpowiedz
Fajowy sloiczek na herbatke.
Bedzie pieknie zdobil kuchnie.
Odpowiedz
Fajny, ale na tle Twoich innych prac jest zwykły, bez szału, bez ochów i achów (a może ahów i ohów? Big Grin) z mojej strony.
Przejrzałam ostatnie Twoje prace i utwierdziłam się w przekonaniu że masz dziewczyno niesamowity talent Smile
ramka z Gdańskiem strasznie mi się podoba (chociaż sam obrazek, jak obrazek). W każdym razie pewnie jakaś firana zaraz pójdzie na próbę czy ja też tak potrafię Big Grin
co do Tildy- cudowna!! czy można w razie czego zamówić taką jedną? tzn jeszcze nie teraz, tak w styczniu/lutym jak już pojawi się na świecie i będę miała pewność że to Natalkę bociek przyniósł a nie jednak Jasia? Big Grin
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
(10-23-2014, 10:31 AM)asik1979 napisał(a): Fajny, ale na tle Twoich innych prac jest zwykły, bez szału, bez ochów i achów (a może ahów i ohów? Big Grin) z mojej strony.
Przejrzałam ostatnie Twoje prace i utwierdziłam się w przekonaniu że masz dziewczyno niesamowity talent Smile
ramka z Gdańskiem strasznie mi się podoba (chociaż sam obrazek, jak obrazek). W każdym razie pewnie jakaś firana zaraz pójdzie na próbę czy ja też tak potrafię Big Grin
co do Tildy- cudowna!! czy można w razie czego zamówić taką jedną? tzn jeszcze nie teraz, tak w styczniu/lutym jak już pojawi się na świecie i będę miała pewność że to Natalkę bociek przyniósł a nie jednak Jasia? Big Grin

Asiku Wink
Więcej Tild jest w innym dziale. "Nasza twórczość" Może tam jakaś Ci się spodoba.
Nie mam jednak baletnicy, Cleo i dżinsowej.

Słoiczki do codziennego, kilkakrotnego otwierania a także do spakowania w walizkę czy też innego przewożenia, lubię proste. Bez udziwnień Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl