Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Ale ładne Smile na tym pierwszym jest prześłiczny widoczek, i ten brokat pięknie się mieni. Natomiast brateczki zdecydowanie są mi bliższe bo się z wiosną kojarzą, a ja kocham słoneczko i ciepełko Smile
Odpowiedz
Reklama
Ja lubię zimowe klimaty Wink))
Odpowiedz
Haniu moja droga.Czy tobie kiedyś coś nie wyszło?DD czy byś mogła jednak ten zimowy mnie oddać?Moja Oli skarży sie,ze ona już zimy nie pamieta. Ja wredna matka jestem i ją w tym kraju ani bez zimy ani bez lata trzymam.Chociaż serwetnik będzie miała z Qniem i śniegiem?
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Serwetnik- zimowy widoczek najlepszy.
Odpowiedz
Pierwszy!
Zdecydowanie Smile
Odpowiedz
(01-18-2015, 03:49 AM)Ginger napisał(a): DD czy byś mogła jednak ten zimowy mnie oddać?Moja Oli skarży sie,ze ona już zimy nie pamieta. Ja wredna matka jestem i ją w tym kraju ani bez zimy ani bez lata trzymam.Chociaż serwetnik będzie miała z Qniem i śniegiem?

No doooobrze, zwinę coś innego wkrótce Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Bardzo dziękuję za wszystkie ciepłe słówka Wink))
Odpowiedz
Dla mnie naj ten z zimowym pejzażem . To jest serwetka. Bratkową serwetkę mam w swojej kolekcji chyba od Ciebie Hanulka ale jeszcze nic z nią nie zrobiłam. Szkoda mi marnować na byle jaką pracę Wink. Nie mam serwetników bo zgapiłabym od Ciebie Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Ten pierwszy jest śliczny, podoba mi się najbardziej Smile
Odpowiedz
Dzięki dziewuszki Wink))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl