Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Haniu, a jak kleiłaś ten papier pergaminowy ?
Odpowiedz
Reklama
Lekko go namoczyłam i odsączyłam delikatnie ręcznikiem papierowym . Powierzchnię ramki pociągnęłam lekko klejem, zaczekałam aż ciut podeschnie. Ułożyłam wzór i zwilżonym wodą palcem porozciągałam. Dopiero wtedy potraktowałam klejem Wink))
Odpowiedz
Mhm, dzięki za instrukcję, bo też mam taki pergaminowy papier i nie zabardzo wiedziałam jak go ugryźć Wink
Odpowiedz
(01-22-2015, 05:20 PM)Merilon napisał(a): Mhm, dzięki za instrukcję, bo też mam taki pergaminowy papier i nie zabardzo wiedziałam jak go ugryźć Wink

Myślę, że i bez namaczania da radę przykleić bo kiedyś robiłam pudełka i zrobiłam to bez namaczania. Jest jednak podatny na rozrywanie i trzeba z nim jak z jajkiem Wink
Odpowiedz
rameczka śliczna...sama bym taką chciała Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
I aż dziw bierze, że to nie transfer.
Świetny pomysł i robota!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
   
To taki papier Wink
Odpowiedz
oo, a gdzie można taki dostać? ja też obstawiałam, że to transfer...
Odpowiedz
Dostałam do w którejś wymiance czy jako nagrodę w konkursie ale wybaczcie mnie starej, nie pamiętam już od kogo. Wydaje mi się, że od Domi.
Odpowiedz
Ja mam taki jeszcze.Jest troszkę problematyczny w przyklejaniu,ale jak sie na niego znajdzie sposób to jest wdzięczny.Bardzo łatwo go z transferami pomylić SmileW UK można go kupić ( raczej był bo nie wiem czy jeszcze jest) w sklepach typu The Range.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl