Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Dziękuję dziewczynki Wink)))
Kropeczki miały być szare bo i łubianka miała być na szaro Wink))
Odpowiedz
Reklama
Tak mi sie to to walało. Znaczy się krążki to zrobiłam z nich magnesiki Wink))
               
Odpowiedz
łubianka bardzo ładna Smile magnesiki urocze a te kaczuszki od razu mnie przeniosły 20 lat wstecz, kiedy to dostałam puzzle 36 elementów z podobnym motywem i układałam z dziadkiem pod choinką...
Odpowiedz
A ja obie wezmę magnes z misiem Tongue
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Łubianka prześliczna, taka delikatna Smile i magnesiki też cudowne, jak tylko je zobaczyłam pomyślałam że zabieram odrazu ten z misiem, bo ja je uwielbiam. To są moje kochane misie "me to you" i mam nawet kilka rzeczy z nimi Big Grin no ale ktoś mnie ubiegł i już go zakosił Tongue
Odpowiedz
Bardzo dziękuję dziewczynki Wink)))
Odpowiedz
Reklama
Kartonik po dwóch filiżankach o rozmiarze 22 x 14 x 11
Dół pozostawiony oryginalny, ozdobiony pieczątkami troszkę pokolorowanymi.
Góra to serwetka po całości. Napis... Ma swoją niechlubną historię.
Chciałam zrobić transfer ale oczywiście kompletnie mi nie wyszedł a pomazał powierzchnię. Wydrukowałam napis. Czarny na żółtym tle. Przyozdobiłam ramką delikatnie złoconą. Polakierowałam ze 4 razy Sintilorem matowym i....
Przestało mi się podobać. Stwierdziłam, że napis musi być inny. Ponieważ ramka była już przyklejona to musiałam się w niej zmieścić. Do ułożenia napisu użyłam makaronu. Troszkę krzywy napis ale miał być bałagan, który nie bardzo wyszedł ze względu na ograniczoną wielkość ramki.
Polakierowałam matem jeszcze kilka razy aby makaron stał się wytrzymalszy Wink
Do tego ozdobiłam jeszcze brązową tasiemeczką i wydaje mi się, że jest ok Wink

                   

A teraz mam zamówienie na słoik w łączkę, 2 łubianki i deskę w lawendę Wink)) Idę dłubać Wink)) A... I jeszcze muszę dorobić 3 ryżowianki. Smile
Odpowiedz
No nie, nawet makaron w użyciu? Super! I Ty i inne dziewczyny jesteście tak kreatywne, że szczena mi opada do pępka. A co to są ryżowianki?
Odpowiedz
(01-24-2015, 12:30 PM)Merilon napisał(a): Łubianka prześliczna, taka delikatna Smile i magnesiki też cudowne, jak tylko je zobaczyłam pomyślałam że zabieram odrazu ten z misiem, bo ja je uwielbiam. To są moje kochane misie "me to you" i mam nawet kilka rzeczy z nimi Big Grin no ale ktoś mnie ubiegł i już go zakosił Tongue
Ciekawe kto Naughty

Hanuś, literki z makaronu?? Czad! Twój wnuczek jeszcze nie wie, jaką ma czaderską Babcię!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
DeDe - dziękuję Wink))
A to są ryżowianki :    
Więcej znajdziesz w moim wątku w dziale "Nasza twórczość" Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl