Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
(01-25-2015, 02:41 PM)Virgo_777 napisał(a): Hania, Ty to wszystko potrafisz... Te misie na dole ostatniego pudełka bardzo mnie intrygują. Uwielbiam je. Chyba coś w tym temacie transfgernę.
Hihi. Ja poszłam na łatwiznę i puknęłam pieczątki Wink))
Odpowiedz
Reklama
Ginger, a co na tym kaloryferze? Albo, może będzie łatwiej: czego tam nie ma? Wink
Prośba do Hani: cyknij zdjęcie i pochwal się, przecież nie wszyscy widzieli Twoje skarby - ładnie proszę Smile
Odpowiedz
Proszę bardzo Wink))
       
(01-25-2015, 05:28 PM)malgana napisał(a): Ginger, a co na tym kaloryferze? Albo, może będzie łatwiej: czego tam nie ma? Wink
Prośba do Hani: cyknij zdjęcie i pochwal się, przecież nie wszyscy widzieli Twoje skarby - ładnie proszę Smile
Odpowiedz
Cooo? makaron?

Cooo? kaloryfer???

Niedługo będę miała zmarszczki głębokości rowu mariańskiego od tego ciągłego zadziwienia w jakie jestem tu permanentnie wprawiana...

Haniu, a czy ten kaloryfer to tak normalnie użytkowy? Grzeje? Przepraszam za moją szczękę... zaraz jej poszukam.
Odpowiedz
Haha Wink)) Tak normalnie to go nie używam jednak w listopadzie włączyłam go na 2 na jakiś czas i jest ok.
Smile
Odpowiedz
A mnie ręce opadły z wrażenie i mało pazurów nie połamałam. Ale jak ich nie połamię to pogryzę z zazdrości Wink
Też kiedyś chciałam okleić kaloryfer, ale bałam się grzania, że poschodzi. Jak widzę, nie ma obaw? I motyw piękny Smile
Już zazdrośnie pomyślałam, że zamiast tynkować dom to go udekoruję decoupage. To by był numer, nie? Wink
Odpowiedz
Reklama
Pytam bo przede mną odmalowywanie grzejników i, nie powiem, przeszło mi przez myśl to i owo, ale stwierdziłam, że jestem stuknięta i chyba mnie się pogorszyło (o ile było kiedyś lepiej...) bo to temperatura etc. Twój jest zachwycający Big Grin ale nie wiem czy się odważę na zrobienie kaloryferów jeśli miałyby grzać całą zimę... tym bardziej zerkam na Twój w zachwycie Big Grin
Odpowiedz
Powiem szczerze, że gdyby grzał całą zimę to pewnie też bym nie zrobiła ze strachu, że lakier zejdzie.

Dziękuję Wam dziewczynki Wink)
Odpowiedz
Oj dziewczyny można dekoupage na wszysatko co się da nakładać.Ja od jakiegoś czasu myślę o tym by urnę sobie zdecupażować.Tak na zaś.Myślałam,że to głupi pomysł ,ale jak zobaczyłam na fb na decoupage UK urnę którą jedna Angielka miała zamiar zdecupażować . Uznałam, że jednak z moimi klepkami tak źle nie jest .Z tym,że tamta urna należała do psa.hahaha
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Hania, a czym lakierowałaś ten kaloryfer ?? nie żółknie z czasem ?? też sobie taki zrobię w kuchni Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl