Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Dziękuję, dziewczyny, za odwiedziny i tyle pochwał Smile
A wytrwałość to by była, jakbym zrobiła serię kilku rzeczy w jednej technice Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Wszystkie "pierwszyzny" na medal! Każdą mogłabym przygarnąć! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
A ja tam widzę ze spękaniami to właśnie te sobie zabiorę. Najbardziej jednak podoba mi się niebieskie Wink
Odpowiedz
Nie, noooo.............. Jak Ty tak zaczynasz, to jak skończysz? Smile Już na początku osiągnęłaś artyzm Smile
Odpowiedz
Zuza, Haniu, Aniu - dziękuję Smile
Źle skończę, bo mnie moje chłopaki z domu wyrzucą Big Grin Do artyzmu to mi daleeeko...
Potrafię w miarę równo maziać, bo rękę miałam kiedyś wyrobioną - kreśliłam dawno temu (w czasach sprzed AutoCada) rysunki techniczne i coś tam z tego zostało.

I jeszcze jedno jajo (kurzęca wydmuszka) z serii eksperymentalnych, dostałam miki i musiałam na czymś wypróbować Big Grin Na szybko robione, w jeden dzień, więc reliefy abstrakcyjne, jak masa poszła, tak się ułożyła. A, no i kolorystyka nie do uchwycenia, ono jest raczej szmaragdowe niż granatowe.
Proszę nie zwracać uwagi na plamę na froncie modela prezentującego jajo - to tylko woda Wink

               
Odpowiedz
Łał! W końcu zobaczyłam Emanuela Smile Ładny chłopak, nie ma to tamto Big Grin Dobrze, że nie jest w wieku Hani wnusia, bo byłaby konkurencja. Model tak przejęty, że: " na mnie patrzeć, jajo schowam!" Wink
I wiesz co? Kocham brązowe oczy Big Grin
Odpowiedz
Reklama
dżdżownica!!! rotfl super!!! rotfl
Odpowiedz
Wygląda jak galaktyczne jajo .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Jak je zrobiłam, to też się uśmiałam z dokładnie takiego skojarzenia - mini dżdżownice. Albo jeszcze druciki miedziane, trochę to wygląda w realu jak płytka drukowana szalonego elektronika Big Grin

A Emuś ma kolor oczek po mamuni, kolor włosków po tacie Smile
Odpowiedz
U kobiet podobno wielkość.... oczu jest ważna, nie kolor Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl