Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Dziękuję Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Slodziutki ten koszyczek.Podoba mi sie.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Witaj słonko Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Witaj Haniu Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Moje prace dla Merilonki Wink
Martwiłam się czy aby jej się spodobają i mam nadzieję, że choć troszkę, tak na serio, jest zadowolona Wink

[Obrazek: 4e52c990a80e1e22gen.jpg]
[Obrazek: 83d580f667bc3a7dgen.jpg]
[Obrazek: 18d24babe4e22b3egen.jpg]
[Obrazek: c99b36102277ed82gen.jpg]
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Myślę,że będzie bo ja bym była Smile.Cudne Haniu Smile
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
(12-08-2015, 10:37 PM)Ginger napisał(a): Myślę,że będzie bo ja bym była Smile.Cudne Haniu Smile
Dziękuję Ci bardzo za słowa otuchy Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(12-08-2015, 10:34 PM)abask napisał(a): Martwiłam się czy aby jej się spodobają i mam nadzieję, że choć troszkę, tak na serio, jest zadowolona Wink
Hania, no ja Cię proszę... bo zaraz będą bęcki jak nic ! jak bym miał nie być zadowolona jak wszystko jest piękne Smile łubianka sobie grzecznie poczeka do lata i wsadzę sobie do niej piękne kolorowe kwiatuszki....albo coś innego i będzie cieszyć moje oko w kuchni na parapeci Smile obrazeczek świąteczny jest prześliczny. Na zdjęciach nie widać, ale on się tak pięknie mieni brokatem i ogólnie taki nastrój świąteczny wprowadza. I jeszcze te rośłinki są takie 3D, pięknie to wygląda. No a woreczek się wie, pięknie odszyty i jeszcze ten świąteczny motyw... właśnie miałam pytać, jak go zrobiłaś i zabezpieczyłaś na tym płócienku ?? Haniu, z całego serca Ci dziękuję za tak wspaniałe prezenty, naprawdę mnie ucieszyły Smile
p.s. a bałwanek to gdzie ?!
Odpowiedz
O Bałwanku zapomniałam Wink)

Na woreczku motyw nakleiłam z użyciem kleju do tkanin. Prasowałam też żelazkiem i z tego co wiem, to można prać Wink Tak zrobiłam kiedyś kpl "Bielizny" . Majtochy ze stanikiem Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Woreczek jest debeściak. Hania, bałwanka pokaż.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl